بازدید مدیرکل حراست و مدیر بازرسی سمای دانشگاه آزاد اسلامی از سما واحد یزد

محمدجلال فتحی مدیر بازرسی و رسیدگی به شکایات  سازمان سما گفت:» رویکرد سازمان سما، تفویض اختیار به شوراهای نظارت  سما  استان‌ها به منظور پویایی هرچه بیشتر مراکز سماست.«

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا؛ مجتبی معظمی مدیر کل حراست و محمد جلال فتحی مدیر بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان سما از سما واحد یزد بازدید کردند.

مدیرکل حراست و مدیر بازرسی سازمان سما افزون بر بازدید از مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد یزد، در جلسه مشترک مدیران مدارس، آموزشکده و مدیران ستادی حضور یافتند و به بیان نکته‌نظر و پیشنهاد در باره بالندگی هرچه بیشتر مدارس و آموزشکده پرداختند.

محمدرضا رحیمی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد یزد در ابتدای این بازدید، گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های مرکز سما یزد ارائه کرد، سپس مدیران به بیان دغدغه‌ها و مسائل مدارس و آموزشکده و تلاش برای رفع نواقص پرداختند.

در این دیدار مجتبی معظمی مدیر کل حراست سازمان سما، وجود وحدت و همدلی را موجب دستیابی به موفقیت و رفع مشکلات برشمرد که مجموعه سما یزد از این پتانسیل برخوردار و شاهد آن موفقیت‌های این مرکز در سالیان متمادی است.

محمدجلال فتحی مدیر بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان سما نیز گفت: «رویکرد سازمان سما، تفویض اختیار به شوراهای نظارت سما استان‌ها، برای پویایی هرچه بیشتر مراکز سما و رفع هرچه سریع‌تر مشکلات است.»

بازدید از مدارس و آموزشکده‌ها، قسمت‌های اداری و کارگاهی و آزمایشگاهی، اتاق نجوم، کلاس‌های مجهز به برد هوشمند، کلاس های فوق برنامه اوقات فراغت تابستانه، نشست صمیمی با کارکنان از دیگر برنامه های این بازدید بود.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 31 مرداد 1395 ساعت 07:49
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram