پیام تبریک مهندس سید ابوالفضل موسوی رئیس مجمع نمایندگان استان به مناسبت قهرمانی تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی یزد

مهندس ابوالفضل موسوی بیوکی رئیس مجمع نمایندگان ونماینده مردم شریف یزدو اشکذر در مجلس شورای اسلامی در پی کسب مقام قهرمانی این تیم در مسابقات جهانی ربوکاپ2017 ژاپن پیام تبریکی ارسال کرد


بسم اله الرحمن الرحیم
یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات
در دین مبین اسلام و تعالیم آسمانی روح بخش وجهان شمول آن ، آموزش و یادگیری از جایگاهی ممتاز و منزلتی ویژه و بی بدیل برخوردار است .
خبر مسرت بخش درخشش تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در مسابقات جهانی ربوکاپ 2017 یادآور تکرار موفقیت های فرزندان دیار قنات و قنوت و قناعت و یادآور جوشش و کوشش بی وقفه جوانان این خطه ثبت شده در خاطره تاریخ است .
گروه رباتیک دانشگاه آزاد واحد یزد از بین18 تیم دیگر از کشورهای ایران ، ژاپن ، آلمان ، تایلند ،آمریکا ، مکزیک و چین که در لیگ امدادگر واقعی شرکت نموده بودند خوش درخشیدند که نشان از توانمندی بالای فرزندان دارالعلم یزد است و مایه عزت و سر بلندی و افتخار اینجانب و بدون شک همه مردم شریف استان یزد است.
کسب رتبه برتر نخستین گامی است که دانشجویان برداشته اند تا جزء بهترین نیروهای ارزشمند جامعه به حساب آیند که یقینا زمینه ساز این موفقیت ، تلاش و برنامه ریزی این دانشجویان و اساتید ، دانشگاه و پشتیبانی خانواده ها بوده است .
اینجانب ضمن تبريك این موفقيت به دانشجويانی که در این دوره از مسابقات جهانی شرکت نموده و موفق به کسب مقام نخست گردیدند و همچنين تبریک اين موفقيت به دانشگاهيان، رياست محترم دانشگاه، اساتيد گرانقدر و هيات رئيسه محترم براي دانشجويان عزيز موفقيت هاي روز افزون با اتكا بر علم، حلم، تقوي و توكل خواستارم. امیدورام در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) شاهد موفقیت روز افزون جوانان این استان در همه میادین علمی و پژوهشی ،ورزشی،هنری،فرهنگی و … باشیم .


سید ابوالفضل موسوی بیوکی
رئیس مجمع نمایندگان و نماینده مردم شریف یزد و اشکذر

روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram