دفاع 3 دقيقه اي در سومين همايش ملي كاربرد مدل هاي پيشرفته فضايي(سنجش از دور و GIS)در آمايش سرزمين

دفاع 3 دقيقه اي در سومين همايش ملي كاربرد مدل هاي پيشرفته فضايي(سنجش از دور و GIS)در آمايش سرزمين

رویداد ایده‌پردازی «ایده شو» با هدف پرورش ایده‌ و خلاقیت با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و شهرداری یزد برگزار مي شود

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد؛ در راستای زمینه‌سازی برای فعالیت بیشتر اجتماع‌ فارغ التحصیلان، دانشجویان و محققان در حوزه‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی، رویداد ایده‌پردازی «ایده شو» با هدف پرورش ایده‌ و خلاقیت با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و شهرداری یزد برگزار می‌شود.

دکتر سیدعلی المدرسی معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي يزد ودبیر سومین همایش ملی کاربرد مدل های پیشرفته فضایی در آمایش سرزمین با اعلام خبر برگزاری این رویداد در آینده‌ای نزدیک، گفت: «ایده شو» یک رویداد جالب کارآفرینی است که به پرورش ایده‌ها و خلاقیت در جهت کارآفرینی کمک می‌کند.

وی افزود: در این رویداد به افراد این امکان داده می‌شود تا در محیطی دوستانه به بیان ایده‌های نوآورانه خود بپردازند و ضمن کسب مهارت‌های ایده‌پردازی و ارائه ایده، ایده‌های خود را برای بهبود آنها و مبنا قرار گرفتن برای راه‌اندازی یک کسب‌‌وکار نوپای موفق در بوته نقد قرار دهند.

دکتر المدرسي همچنین ادامه داد: نحوه انجام این مسابقه به این صورت است که شرکت‌کنندگان، ایده‌های خود را برای داوران و شرکت‌کنندگان دیگر، در مدت زمان محدود و کوتاهی بیان می‌کنند و پس از رأی‌گیری، ایده‌های برتر انتخاب شده و به آنان جوایزی اهدا می‌شود.

لازم به ذکر است، ایده‌شو در تاریخ 8 و 9 اسفند ماه همزمان با سومین همایش ملی کاربرد مدل های پیشرفته فضایی در آمایش سرزمین برگزار می‌شود و برای حضور و ثبت‌نام در این رویداد علاقه‌مندان می‌توانند به سامانۀ همایش آدرس http://gis97.iauyazd.ac.ir مراجعه نمایند.

 

 

مشاهده گالری تصویر تعبیه شده آنلاین:
http://iauyazd.ac.ir/index.php/component/k2/item/2620-1397091401#sigProIdf8390662bf

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 21 آذر 1397 ساعت 14:08
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram