چهل و ششمين نمايشگاه تخصصي دستاوردهاي صنعت هسته اي كشور در دانشگاه آزاد اسلامي يزد

چهل و ششمين نمايشگاه تخصصي دستاوردهاي صنعت هسته اي كشور در دانشگاه آزاد اسلامي يزد


امسال چهل و ششمين نمايشگاه تخصصي دستاوردهاي صنعتي كشور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد برگزار ميگردد


به گزارش خبرنگار روابط عمومي واحد يزد: جلسه اي با اين مضمون درحوزه معاون پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي يزد با حضور نصيري زاده معاون پژوهشي واحد يزد، شجاعي نماينده سازمان هسته اي كشور و جمعي از مديران و مسئولان واحد يزد تشكيل شد.
نصيري زاده معاون پژوهشي يكي از بركات عظيم انقلاب اسلامي فعاليت ها و دستاوردهاي كم نظيري بود كه به واسطه استقلال و به ويژه ايجاد اعتماد به نفس در مسائل علمي در عرصه فناوري هاي هسته اي اتفاق افتاد.در اين ميان وظايف و رسالت ما به واسطه خون پاك شهداي هستهاي و علمي به شدت مضاعف خواهد بود.اميدواريم كه با برگزاري اين نمايشگاه تخصصي و قدمي هرچند كوچك در اين زمينه برداريم.براين اساس هيات رئيسه و مديران تلاشگر اين دانشگاه عزم راسخي را در برگزاري شايسته اين نمايشگاه مبذول نموده و اميدواريم به ياري خداوند متعال نمايشگاه در سطح مطلوبي برگزار گردد.
نصيري زاده، روابط عمومي و اطلاع رساني را در اين زمينه حائز اهميت فراوان دانست و از دستگاههاي ذيربط نيز كمال همكاري و مساعدت را خواستار شد.
پس از سخنان نصيري زاده معاون پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي يزد، شجاعي رئيس مركز امور اجرائي نمايشگاههاي تخصصي دستاوردهاي صنعت هسته اي كشور، توضيح مختصري در مورد ضرورتها وفوائد اين نمايشگاه را عنوان كرد.
در پايان جلسه موارد توضيحي و راهكارهاي بهتر در جهت برگزاري هر چه بهتر اين نمايشگاه از سوي مديران و مسئولين واحد يزد ارائه شد و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 29 آذر 1397 ساعت 08:42
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram