شروع نام نویسی کارگاه پراتیک در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

شروع نام نویسی کارگاه پراتیک در دانشگاه آزاد اسلامی یزد


کارگاه تخصصی پراتیک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار میگردد


به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و با توجه به شروع نام نویسی کارگاه پراتیک دانشگاه آزاد اسلامی یزد ، صبح امروز خبرگزاری آنا مصاحبه ای با دبیر کانون فرهنگی طلوع آقای محمد مهدی پژاوند انجام داد .
طی این گزارش محمد مهدی پژاوند ، مدیر برگزاری کارگاه گفت : در رشته پزشکی و پیراپزشکی موضوعاتی هستند که اهمیت بالاتری نسبت به بقیه دارند و از این باب تأکید بر روی تقویت آنهاست ، تخصص هایی چون پانسمان ، تزریقات و بخیه از این نوع هستند . هدف اصلی این کارگاه ، آموزش حرفه ای طب پراتیک حول سه موضوع ،پانسمان،بخیه،تزریقات و خونگیری و با هماهنگی های انجام شده با حجت الاسلام والمسلمین زارع (مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه ازاد یزد) پرداختن به احکام شرعی مربوط به هر کدام می باشد .
وی اظهار داشت : این کارگاه با همکاری کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پزشکی علی بن ابیطالب(ع) برگزار می‌شود . زمان برگزاری همزمان با شروع ترم تحصیلی آتی است . شرکت برای تمامی دانشجویان امکان پذیر و بلا مانع است . هزینه شرکت در کارگاه به همراه بسته فرهنگی ۱۵۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده ‌است.
پژاوند اذعان داشت : کانون فرهنگی طلوع در نظر دارد به شرکت کنندگان این کارگاه بسته ویژه فرهنگی اعطا کند ، ضمناً در پایان ۸ ساعت آموزشی گواهی پایان دوره داده می‌شود .
علاقه‌مندان به شرکت در کارگاه تخصصی پراتیک میتوانند با ارسال مشخصات به شماره ۰۹۱۰۸۵۹۸۶۰۴ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

مشاهده گالری تصویر تعبیه شده آنلاین:
http://iauyazd.ac.ir/index.php/component/k2/item/2650-1397092901#sigProIdc979dc6bdb

روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram