درخشش مجدد پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی یزد

درخشش مجدد پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی یزد


پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي يزد در ششمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی افتخار آفريني كردند


به گزارش خبرنگار روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي يزد، هفته آخر آذرماه به منظور ارج نهادن به مقام پژوهشگران و تجلیل از ایشان به عنوان هفته پژوهش نام گذاری شده است. در این میان علاوه بر پرداختن به مسائل اساسی پژوهشی فرصتی است که فعالیت های دانشگاه ها و مراکز مختلف آموزشی و سازمانی مورد ارزیابی قرار گیرد. براین اساس نهادهای مختلفی به بررسی فعالیت ها و عملکردهای پژوهشی و فناوری مجموعه ها می پردازند. خوشبختانه با عنایت به حضور اعضای هیات علمی، کارمندان و دانشجویان پرتلاش و متخصص در دانشگاه آزاد اسلامی یزد در سال های متوالی پژوهشگران متعددی از واحد یزد در زمینه های مختلف به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفته اند.

انتخاب ارزشمند مقاله علمی- پژوهشی دکتر نوید نصیری زاده عضو هیات علمی دانشکده مهندسی نساجی و پلیمر در مجله Biosensors & Bioelectronics با ضریب تاثیر 8/2 و JCR برابر ۳ از سوی هیات داوران ششمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی یکی از این موارد است. نکته قابل توجه این که این عضو هیات علمی دانشگاه ۴ مقاله دیگر در این مجله چاپ نموده و تاکنون بیش از ۲۰ مقاله  مجله علمی- پژوهشی اين مجله بين المللي  را داوری كرده است.

در بخش دیگر این افتخارات کتاب شایسته همکار جوان و پرتلاش، دکتر سید حسن حاتمی نسب، عضو هیات علمی گروه مدیریت با عنوان " جستاری بر مبنای بازاریابی اسلامی" در ۲ جلد که انتشارات علمی دانشگاه آزاد اسلامی یزد به چاپ آن مبادرت كرده است. در این کتاب برای اولین بار احادیث و روایات ائمه اطهار (س) به صورت طبقه بندی در حیطه کسب و کار و بازاریابی اورده شده است. این کتاب از سوی هیات داوران ششمین جشنواره فرهیختگان به عنوان کتاب برتر برگزیده شده است.

از سوی دیگر در این جشنواره پایان نامه مهندس سعید جعفری دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر واحد یزد به عنوان پایان نامه برتر انتخاب شده است. این دانشجوی پرتوان در طی دوران تحصیل و فعالیت های پژوهشی تاکنون علاوه بر چاپ ۳ مقاله ISI با ضرایب تاثیر، 3/24، 5/07 و 3/24 موفق به چاپ ۶ مقاله علمی- پژوهشی شده است. همچنین این دانشجوی پرتلاش و عزیز مالکیت ۲ اختراع علمی را به طور کامل به نام دانشگاه به ثبت رسانده است.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 06 دی 1397 ساعت 08:24
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram