بیانیه شورای فرهنگی به مناسبت حماسه ۹ دی

بیانیه شورای فرهنگی به مناسبت حماسه ۹ دی

روز نهم دی ۸۸ شکوه پیوند ناگسستنی امت با امام خویش بود که در سیل خروشان انسان های عاشق و ولایت مدار متجلی شد.


بسمه تعالی
«فَاصْبرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَلا یَسْتَخِفَّنَّکَ الَّذِینَ لا یُوقِنُونَ»
روز نهم دی ۸۸ شکوه پیوند ناگسستنی امت با امام خویش بود که در سیل خروشان انسان های عاشق و ولایت مدار متجلی شد. روزی که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در میان حجم عظیم امواج امت اسلامی نفسشان برید و امیدشان ناامیدشد و مردم حسینی منش ایران اسلامی، سحر ساحران را با پیوند اعتقادی و عاطفی امت و رهبری ناکام گذاشتند.
اکنون در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و قیام و خروش ملت عاشورایی و بصیر حسینی ایران اسلامی اعلام می داریم، همچنان که در سال 88 ملت سلحشور ایران اسلامی با خروش و بیداری خود مقابل دسیسه های اسرائیل و آمریکای طغیان گر ایستاده و با کور کردن چشم نفاق، پیروزمندانه به مسیر حق خود ادامه دادند، ملت شریف وشهادت طلب ایران اسلامی دریوم الله 9 دی به جهانیان و بخصوص اربابان نظام سلطه یک بار دیگر یادآوری می کنند که حتی اگر تمام دنیا در مقابل دین و عزم راسخ آنها صف کشی کنند، نخواهند توانست بر عزم و اراده و ارادت این ملت به دین و شریعت اسلام و رهبری ولی فقیه کوچکترین خدشه ای وارد کنند و چه بسا تمام قد در برابر فتنه آنها خواهند ایستاد.
آری ملتی که در 9 دی حماسه آفرید، همان ملتی است که بارها با مهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان مشت سنگینی را فرود آورد.
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نهادی جوشیده از انقلاب اسلامی در دوره تبدیل شدن به دانشگاهی اسلامی و کارآفرین، اعلام می دارد این ملت دیگر اجازه نخواهند داد اعتقادات و آرمانهای امام و رهبری دستخوش تعدی و آسیب وانحراف شود. تا ظلم و استبداد هست، جبهه حق به مبارزه پرداخته و تا زمانی که جبهه حق وجود داشته باشد، دشمنان دست از فتنه‌گری برنمی‌دارند.
دانشگاهیان به عنوان مغز متفکر جامعه اسلامی با بصیرت کامل اجازه نخواهند چنین حوادثی، خللی در مسیر تحقق آرمان های بلند نظام اسلامی وارد نماید. انشالله
شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی و تقدیر و تشکر از ملت شریف و مومن ایران به خاطر مجاهدت‌ها و بصیرت بی‌نظیر ایشان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت فقیه، بار دیگر با آرمان‌های الهی امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید میثاق می‌کند و اعلام می‌دارد تمام توان خود را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمانهای نظام و انقلاب به کار خواهند بست و در راه تحقق این اهداف ازکمترین داشته خود که جان ناقابلشان است دریغ نخواهند کرد.

ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم

شورای فرهنگی دانشگاه ازاد اسلامی یزد
9 دیماه ۱۳۹۷

روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram