برگزاری اولین هم اندیشی استادان دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد یزد

برگزاری اولین هم اندیشی استادان دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد یزد


اولین هم اندیشی استادان دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد یزد با موضوع هم‌انديشي، هم‌فكري و ارائه راه‌حل‌هايي در خصوص مسائل و مشكلات آموزشي و فرهنگی در سطح دانشگاه در سالن همایش های دانشکده سلطانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، اولین جلسه هم‌انديشي استادان دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد یزد با حضور استادان دانشکده سما، رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما، رئیس دانشکده فنی و حرفه ای سما، رئیس دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه، معاون فرهنگی دانشجویی، معاون عمرانی و جمعی از همکاران واحد دانشگاهی و دانشکده سما تشكيل گرديد.
در ابتداي اين جلسه دكتر رحیمی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد، و سپس حجت الاسلام و المسلمين زارع رئیس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد، درخصوص اهميت برگزاري چنين جلسات بياناتي ارائه کرد و تأكيد کردند كه يكي از موضوعات مورد بحث جلسات هم‌انديشي، هم‌فكري و ارائه راه‌حل‌هايي در خصوص مسائل و مشكلات آموزشي و فرهنگی در سطح دانشگاه مي‌باشد.
پس از آن، از زحمات هفده ساله آقای حاج کاظم اسلامی در مرکز سما تشکر و قدردانی گردید و لوحی به رسم یادبود به ایشان اهدا شد.
در ادامه جلسه دکتر احمدزاده رئیس دانشکده فنی و حرفه ای سما یزد ضمن تشكر از كليه حوزه‌هايي كه در تشكيل اين هم اندیشی همت گماردند، در ارتباط با چرایی و لزوم گسترش دانشکده های فنی و حرفه ای در جهان و ضرورت تغییر و نوع نگاه به دانشکده های فنی و حرفه ای سما در ایران صحبت کردند.
برگزاری دو کارگروه تفصیلی با عناوین نقاط قوت و ضعف(فرصت و تهدیدهای) دانشکده فنی و حرفه ای با حضور استادان از دیگر برنامه های این نشست بود.
در پایان این هم اندیشی، نمایندگان هر دو کارگروه جمع بندی نتایج را ارائه کردند.

مشاهده گالری تصویر تعبیه شده آنلاین:
http://iauyazd.ac.ir/index.php/component/k2/item/2738-1397110901#sigProId2b2ec5ee3d

روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram