دانشجوی مدافع حرم: توسعه و تعمیق فرهنگ مقاومت و ایثار به ویژه در مدارس و آموزشکده سما و دانشگاه آزاداسلامی ضرورت دارد

دانشجوی مدافع حرم:


توسعه و تعمیق فرهنگ مقاومت و ایثار به ویژه در مدارس و آموزشکده سما و دانشگاه آزاداسلامی ضرورت دارد


دیدار صمیمی دکتر محمد رضا رحیمی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد و مسئولان آموزشکده سما واحد یزد با دانشجوی سمایی مدافع حرم


به گزارش خبرنگار روابط دانشگاه آزاد اسلامی یزد، محمدرضا رحیمی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد، دکتر محمدرضا احمدزاده سرپرست آموزشکده سما، رضا مسرور مدیر فرهنگی و سید محمد جواد حسینی مسئول روابط عمومی مرکز آموزشی فرهنگی سما واحد یزد با حضور در منزل دانشجوی سمایی مدافع حرم علی جلوداری دیدار کردند.
محمد رضا رحیمی در این دیدار ضمن تقدیر از دانشجوی مدافع حرم به اهمیت امنیت در ایران اسلامی و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی پس از چهل سال از انقلاب اشاره کرد.
علی جلوداری دانشجوی سمایی مدافع حرم ضمن تشکر از دیدار مسئولان بر ضرورت توسعه و تعمیق فرهنگ مقاومت و ایثار به ویژه در مدارس و آموزشکده سما و دانشگاه آزاد تاکیدکرد.
رضا مسرور مدیر فرهنگی سما در این دیدار به صورت رسمی از علی جلوداری جهت حضور در همایش شهدای مرکز سما واحد یزد با نام کبوتران سمایی و ایراد سخنرانی در آن دعوت به عمل اورد. همچنین در این دیدار دانشجوی سمایی مدافع حرم مساعدت لازم جهت حضور در مدارس و تبیین خاطرات و فرهنگ ایثار در بین نسل چهارم انقلاب اعلام کرد.

روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram