دعوت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد از دانشگاهیان جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

توسط دکتر معصومه طباطبایی صورت گرفت
دعوت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از دانشگاهیان جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن


دکتر طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و دبیر هیأت امنا این استان از اعضاء هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاههای آزاد اسلامی استان یزد جهت شرکت پرشور درمراسم گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه در بخشی از این پیام و دعوت آمده است :
بیست و دوم بهمن ماه تجلی پیروزی خون بر شمشیر و پایان بردگی و بندگی کشور در برابر کشورهای استعمار گر و مسلط بر خاک و اندیشه ملت آزادیخواه ایران است. ملتی صبور که مزد مبارزه طولانی و تقدیم خون جوانهای دیار خود را سرانجام در 22 بهمن ماه 57 به رهبری حضرت امام خمینی (ره) به دست آوردند و امروز با سربلندی تمام در سایه منویات حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله) سی ونه سالگی آن را جشن می گیرند.»

عاشقان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، شهدای دوران دفاع مقدس بویژه شهدای دانشجو با همدلی، همراهی و همگامی با همه اقشا رمردم ایران و استان یزد با حضور خود در صحنه راهپیمایی به تعبیر مقام معظم رهبری چهره تماشایی برای شهر خود رقم خواهند زد، چهره ای از همبستگی و توکل به خدا و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران. تا دشمنان انقلاب با مشاهده این تابلوهای زیبا از حضور مردم بیش از گذشته از این ملت ناامید شده و بر آنها مسجل شود که این مردم هیچگاه از اصول خود دست برنخواهند داشت.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد ضمن بیعت مجدد با این آرمانها اعلام آمادگی خود را جهت حفظ و ارتقاء دستاوردهای علمی، فرهنگی و اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام خواهند داشت 

دکتر معصومه طباطبایی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد

 

روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram