شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد؛از تبریک روز دانشجو، تا محکومیت تصمیم انتقال پایتخت رژیم جعلی اسرائیل

شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد با انتشار بیانیه ای  تصمیم اخیر رئیس جمهور آمریکا در انتقال پایتخت رژیم اشغالگر قدس از تل آویو به بیت المقدس را محکوم کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد با ارسال بیانیه ای ضمن تبریک فرا رسیدن شانزدهم آذرماه روز دانشجو به دانشجویان، تصمیم رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انتقال پایتخت رژیم اسرائیل از تل آویو به بیت المقدس را محکوم کرد در این بیانیه آمده است:«در سیر تحولات تاریخی ایران اسلامی، جریان جنبش دانشجویی همواره نقشی کلیدی و تحول ساز در عرصه های سیاسی و اجتماعی ایفا کرده است. شهادت 3 دانشجوی شهید در 16 آذرماه سال 1332 در اعتراض به استکبار جهانی،نماد ماندگار این حرکت آرمان گرا و آزادی طلب بوده و خواهد بود.
امسال نیز روز دانشجو با تحولات و حوادث مهم منطقه ای و جهانی همراه بوده است، شکست سیاست های استماری در منطقه از نابودی جریان منفور داعش تا شکت در نسل کشی مردم مظلوم یمن و بحرین باعث سرخوردگی استکبار جهانی شده است.
تصمیم اخیر رئیس جمهور آمریکا در انتقال پایتخت رژیم اشغالگر قدس از تلاویو به بیت المقدس، آتش خشم و انزجار مردم منطقه و جهان اسلام را علیه نقشه های شوم آمریکای جنایتکار برافروخته و می طلبد تا جریان دانشجویی در این روز بزرگ از حقوق مردم مظلوم فلسطین و قبله اول مسلمانان دفاع نماید. دانشگاه آزاد اسلامی یزد ضمن محکومیت این حرکت اعلام همبستگی همیشگی خود را بار دیگر به گوش ملت مظلوم فلسطین خواهد رساند و اعلام می دارد جوانان به ویژه دانشجویان در این مقطع حساس جهان باید همچون گذشته بیدار و هوشیار به مسائل جهان به ویژه ترفندهای از پیش باخته استکبار جهانی باشند.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 16 آذر 1396 ساعت 11:28
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram