اخبار گروه عمران

اخبار گروه عمران (213)

دانشجویانی که در مسابقات گل کوچک و فوتسال گروه ثبت نام داشته اند فردا پنجشنبه  ساعت 12 به سالن ولایت مراجعه نمایند

تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی که تمایل دارند در  مسابقات دانشجویی بتن شرکت داشته باشند تاریخ 1394/09/28 ساعت 11/30 در دفتر دکتر دشتی حضور یابند

امتحان ازمایشگاه تکنولوژی بتن دکتر دشتی 9/29 ساعت 9:30

امتحان ازمایشگاه مکانیک خاک دکتر دهقان 9/29 ساعت 11:30

امتحان آز مصالح ساختمانی همه اساتید9/29 ساعت 9:30

برگزار میگردد.

دانشجویان گرامی برای شرکت در امتحان پروژه تحویل کامل پروژه در روز امتحان ضروری می باشد در غیر اینصورت دانشجو مجاز به شرکت در امتحان نمی باشد

قابل توجه دانشجویانی که در نیم سال دوم و تابستان ۹۳-۹۴ پروژه های فولاد و بتن را اخذ نموده اند:

بنا به درخواست دانشجویان و نظر شورای گروه امتحان به ۹۴/۱۰/۵ ساعت ۸:۳۰ مکول گردید.

دانشجونی که در رشته های ورزشی ثبت نام نموده اند حد اکثر تاتاریخ 1394/0925 برای گروه بندی به گروه  مراجعه نمایند

دانشجویان علاقه مند به ورزش کبدی می توانند سه شنبه ها  ساعت 10-8 و پنجشنبه ها 16-14 به سالن ولایت مراجعه نمایند

دانشجویان گرامی یا دآوری می گردد برای ثبت نمره ‍پروژه و کارآموزی حتما باید پرینت نمره از استاد مربوط دریافت و توسط مدیر گروه امضا و سپس به اداره امتحانات جهت ثبت نمره ارجاع داده شود در غیر اینصورت نمره ثبت کارنامه نمی گردد و دوباره باید این واحدها اخذ گردد .

دانشجویان نامبرده شده به علت عدم رعایت پیشنیاز دروس اعلام شده از انتخاب واحد شما تاتاریخ  1394/09/17 حذف می گردد.

1- علیرضا کشوری - هیدرولیک                                    12 - علیرضا آستانه - مکانیک خاک  

2- حسین فروزنده نیا - اصول مدیریت ساخت               13- احسان رهبر - مهندسی پی

3- مهدی فلاحتی - مقاومت مصالح - مکانیک سیالات      14 -محمد مهدی ناصری - بتن 2

4- حسین ملک ثابت - استاتیک                                      15 - سید محمد جواد ضیا کاشانی - مکانیک سیالات

5- رضا کریمی - مکانیک خاک                                       16 - علیرضا وفایی- مهندسی ‍پی

6- ناصر علی پور - استاتیک                                         17- محمد انتظاری - فولاد 2

7- فرهاد عاصی حداد - استاتیک                                  18- محمد کلمندی - مقاومت مصالح

8- احسان زارع - مکانیک خاک                                    19- محمد میرشکاری خرمی - مکانیک خاک

9- مسعود شیخعلیشاهی - تحلیل 1 مکانیک خاک          20 - محمد فلاح نژاد - مکانیک خاک

10- مهران ماجدی - مکانیک خاک

11- علی اسمعیلی - تحلیل 1

کلاس مهندسی آب و فاضلاب استاد سلیمی صبور دوشنبه 1394/09/23ساعت 16-14 در ساختمان فنی مهندسی برگزار می گردد.