اخبار گروه عمران

اخبار گروه عمران (213)

دانشجویان گرامی امتحان آز مقاومت هفته ی آینده  برگزار می گردد

دانشجویانی که برای شرکت در مسابقات دانشجویی بین دانشگاهی  در گروه ثبت نام نموده اند برای ارزیابی و انجام تست های ورزشی با مربیان این رشته ها طبق شماره های ذیل تماس بگیرند .

تنیس روی میز - 09133510163

بدمینتون = 09357344534

شطرنج - 09131549433

تکواندو - 09134519743

کشتی - 09217906962

والیبال - 09383752777

دانشجویان گرامی کلاس جبرانی آز مقاومت 1395/9/17 و امتحان پایان ترم 1395/09/20 میباشد آخرین مهلت تحویل گزارشات جلسه امتحان می باشد

دانشجویان نامبرده شده ذیل برای تعیین تکلیف دروس مازاد انتخاب واحد حتما تاتاریخ 9/15 به گروه مراجعه نماید در غیر اینصورت دروس مازاد با تعیین گروه حذف خواهد شد.

امین جعفری نعیمی - شهاب الدین زمانی نیا - سید مرتضی طباطبا یی- حمید گوهری - حسین زارع- علیرضا مظلوم - ابوالفضل دخیل عباسی - محمد رضایی ‍ پور- علی خلیلی زارچی - امید رضا سمع اله- عزت الله رحیمی - محمد رضا سالور- سعید شاکر - وحید عطارها-

دانشجویانی که در انتخاب واحد نیم سال اول 95/96 رعایت پیشنیاز نکرده اند همچنین دانشجویان مشروط که بیش از 14 واحد انتخاب واحد نموده اند تاتاریخ 9/20 به گروه مراجعه نمایید.

دانشجویان نامبرده شده ذیل به علت اخذ دروس تکراری تاتاریخ 9/20 به گروه  مراجعه نمایید

احسان زارع - محمد مروج - حامد دهان کیوانی - مهدی میروکیلی - محمد سالم -علی خان زاده - معین دستمال چی - اشکان رستگاری - میثم زارعیان - سید مروستی - محمد سیف الرعایایی- سعید شاکر - ابراهیم صالحی

دانشجویان گرامی

امتحان پروژه ها  در نیمه اول خرداد ماه  شهرویور ماه و  دی ماه هر سال برگزار می گردد .

امتحان پروژه بتن و فولاد دی ماه  امسال 1395/10/6 ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات مهندسی برگزار می گردد.

 

کلیه کلاس های خانم دکتر دهقان در روز چهارشنبه 19 آبان برگزار نمی گردد.

گروه بندی آزمایشگاه مکانیک خاک شنبه ساعت 16-14 به مشخصه 10010

گروه 1: مسعود امینی فر 39300873 - محمد فرد جزایری 39300911 سعید گلوردی یزدی 39400847

گروه 2: محمدرضا سالور 39201180 محمد کلمندی 39301114 امیررضا کبیر انارکی 39300534

گروه 3: اشکان راستی 39100039 میلاد سلطانی گردفرامرزی 39000310 محمد مهدی عزیزی ابرقویی 39201036

گروه 4: علیرضا علی پور اسماعیلی اناری 39501168 محمد گل محمدی شورکی 38800747 علیرضا وفایی 38900338

گروه بندی آزمایشگاه مکانیک خاک شنبه ساعت 18-16 به مشخصه 10011

گروه 1:میلاد دهقانی چناری 39302752 بابک سعادتی 39400824 ابوالفضل نخعی 39401150

گروه2 : سعیده پور خواجه بهابادی 39304713 محمد مهدی حکیمیان 39301638

گروه 3: وحید زارع زردینی 39303562 علی یزدانی 39300318

گروه بندی آزمایشگاه مکانیک خاک چهارشنبه ساعت 14-12 به مشخصه 10013

گروه 1: علی اسماعیلی بدرابادی 39201165 ایمان میرجلیلی 39301849

گروه 2: رسول امراللهی بیوکی 39401358 سیدعلیرضا کاکا تفتی 39205900- سید سعید میرنژاد 39000838

گروه بندی آزمایشگاه مکانیک خاک چهارشنبه ساعت 16-14 به مشخصه 10016

گروه 1: علی محمد زارع 39401086 محمد زکریا محمدی 39302654 حمیدرضا حاتمی زاده39001056

گروه 2: علی خان زاده چرخاب 39201397 فریدالدین صحتی 39301373 کریم علی زهی 39302270

گروه 3: مهدیه السادات حسینی نژاد 39300325 محمدرضا مهدی پور 39300233

گروه 4 : شهاب الدین زمانی نیا 39203743 محمد فلاح نژاد تفتی 39303604

                                        برنامه آزمایشگاه مکانیک خاک نیم­سال اول 96-95
گروه 4 گروه 3 گروه 2 گروه 1

شماره گروه

ردیف

تعیین درصد رطوبت

دانه بندی با الک

تعیین درصد رطوبت

دانه بندی با الک

تعیین درصد رطوبت

دانه بندی با الک

تعیین درصد رطوبت

دانه بندی با الک

1
تراکم خاک تعیین چگالی ذرات خاک تعیین حدروانی و خمیری دانه بندی با هیدرومتری 2
تعیین حدروانی و خمیری تعیین تراکم صحرایی دانه بندی با هیدرومتری تعیین چگالی ذرات خاک 3
تعیین تراکم صحرایی دانه بندی با هیدرومتری تراکم خاک تعیین حدروانی و خمیری 4
تعیین چگالی ذرات خاک تعیین حدروانی و خمیری تعیین تراکم صحرایی تراکم خاک 5
دانه بندی با هیدرومتری تراکم خاک تعیین چگالی ذرات خاک تعیین تراکم صحرایی 6

 

کلاس توجیهی پروژه بتن دکتر دهقان  چهارشنبه 1395/8/12 ساعت 15/30