بسم الله الرحمن الرحیم 

28 شهریور, 1398

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

معاون توسعه مدیریت ومنابع : حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع در نقش هسته حمایتی عمل می‌کند

معاون توسعه مدیریت ومنابع :


حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع در نقش هسته حمایتی عمل می‌کند


دکتر محمود معین الدین گزارشی از عملکرد معاونت توسعه مدیریت و منابع را تشریح کرد.


به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، معاون توسعه مديريت و منابع گفت:" این حوزه متولی حمایت و پشتیبانی از عملکرد همه اجزاء دانشگاه بوده و در نقش هسته حمایتی عمل می‌کند. این حوزه در عین رعایت تمام قوانین و مقررات، به خدمت‌رسانی و پشتیبانی از برنامه‌های دانشگاه پرداخته و در جهت تحقق رسالت دانشگاه گام برمی دارد". دکتر محمود معین الدین گفت:" اين معاونت در سه حوزه اصلي اداري و منابع انساني، امور مالي و امور عمراني فعاليت می کند."
وی ادامه داد ، حوزه اداری دانشگاه از دوایر مختلفی از جمله اداره تدارکات ، اداره کارگزینی و رفاه کارکنان واداره امورعمومی و پشتیبانی تشکیل شده و زیر نظر مدیر امور اداری و منابع انسانی دانشگاه اداره می شود که تمام امورمربوط به نیروی انسانی از قبیل انتصاب، ارتقاء، ترفیع، مرخصی، مأموریت، بازنشستگی، از کار افتادگي و بازخرید کارکنان دانشگاه ،محاسبه حقوق و دستمزد، پشتیبانی و هماهنگی های لازم جهت برگزاری مراسم ها، امور نقلیه و خدمات ، همچنین امور مربوط به خرید تمام تجهیزات و اقلام مورد نیاز در این حوزه انجام می شود.
حوزه مالی نیز از دوایر مختلفی ازجمله اداره صندوق رفاه ، اداره بودجه و تراز ، دایره پرداخت، رسیدگی و حقوق و دستمزد، امور شهریه و اموال تشکیل شده و زیر نظر مدیر امور مالی اداره می شود که وظیفه اصلی آن نظارت و مدیریت کامل درآمدها و شهریه دانشگاه و مخارج دانشگاه می باشد. واریزی های شهریه دانشجویان ، وصول و در دانشگاه هزینه می شود، تمام پرداختهای دانشگاه اعم از سرمایه ای و غیر سرمایه ای و همچنین پرداخت همه قراردادهای عمرانی ، پژوهشی ،پرداخت حقوق ماهیانه کارکنان و اعضاء هیئت علمی و حق التدریس اساتید پس از جمع آوری اسناد و مدارک مثبته در حوزه مالی انجام می شود .

حوزه عمرانی دانشگاه نیز از دوایر مختلفی از جمله اداره طراحی، اجرا ، املاک و مستغلات ، اداره تعمیر و نگهداری تشکیل شده و زیر نظر مدیر امور عمرانی اداره می شود که در زمینه امور مربوط به ایجاد و حفظ و نگهداری ساختمانها و تاسیسات مستقر در دانشگاه مشتمل بر 125928متر مربع ساختمان ، 13باب موتورخانه، يك باب سردخانه سلف و يك باب سردخانه وايستگاه اكسيژن سازبیمارستان ، دو دستگاه موتور برق و 4باب پست برق و ... فعالیت می کند. همچنین مديريت فضاي سبز از دیگر امور مربوط به این حوزه می باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 اسفند 1397 12:56
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آدرس دانشگاه

آدرس: یزد, صفائیه، بلوار شهدای گمنام

 کدپستی: 8915813135

تلفن: 9 - 03538211391

تلفن:  سایر بخش‌ها

نمابر ریاست:  03538214810

نمابر دبیرخانه:  03538215034

رایانامه: email1info
وبگاه: www.iauyazd.ac.ir

ارتباط مستقیم با ریاست دانشگاه

رایانامه: email1این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر: 03538214810

آمار وبگاه

کاربران
53
مطالب
841
نمایش تعداد مطالب
4574793

ما 637 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.