بسم الله الرحمن الرحیم 

24 شهریور, 1398

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

با حضور مسئولان انجام گرفت: بررسی نحوه همکاری و تعامل در ارتباط با آموزشهای کاربردی دانشجویان دانشگاههای آزاد اسلامی استان و هنرجویان فنی و حرفه ای استان یزد

با حضور مسئولان انجام گرفت:

بررسی نحوه همکاری و تعامل در ارتباط با آموزشهای کاربردی دانشجویان دانشگاههای آزاد اسلامی استان و هنرجویان فنی و حرفه ای استان یزد

نشست مشترک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان  با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد در محل حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی یزد انجام گرفت.

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد؛  به منظور بررسی نحوه همکاری و تعامل در ارتباط با آموزشهای کاربردی دانشجویان دانشگاههای آزاد استان و هنرجویان فنی و حرفه ای استان، نشست مشترک با حضور معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و علی آقا افضلی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد، دکتر سید علی المدرسی معاون آموزشی و دکتر محمد رضا سیدمیر مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی واحد یزد، مهندس فرا شاهی معاون آموزش و پژوهش و برنامه ریزی و مهندس پژمان رئیس اداره آموزش و پژوهش و برنامه ریزی فنی و حرفه ای استان یزد برگزار شد.

در این نشست معصومه طباطبایی با تاکید به مراکز مختلف دانشگاههای استان مانند مرکز آموزشهای آزاد، مرکز رشد و مرکز آموزش زبان، از برگزاری دوره های مختلف مانند دوره های ضمن خدمت در دانشگاه برای سازمانهای استان نام برد و با تاکید بر امکانات بسیار خوبی که واحدهای استان در زمینه های مختلف دارند خواستار همکاری متقابل با سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان شد. مهندس افضلی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد نیز با بیان طرحهای مختلف فنی و حرفه ای از مجله طرحهای توانمند سازی دانشجویی که بر اساس نیاز دانشگاهها برگزار می شود، تمایل فنی و حرفه استان را جهت همکاریهای مشترک بیان کرد.

در پایان مقرر گردید پس از مشخص شدن یک تیم عملیاتی مشترک؛ ظرف یک ماه آینده تمام جوانب همکاریهای مشترک بررسی و اولویت بندی گردد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آدرس دانشگاه

آدرس: یزد, صفائیه، بلوار شهدای گمنام

 کدپستی: 8915813135

تلفن: 9 - 03538211391

تلفن:  سایر بخش‌ها

نمابر ریاست:  03538214810

نمابر دبیرخانه:  03538215034

رایانامه: email1info
وبگاه: www.iauyazd.ac.ir

ارتباط مستقیم با ریاست دانشگاه

رایانامه: email1این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر: 03538214810

آمار وبگاه

کاربران
53
مطالب
841
نمایش تعداد مطالب
4554203

ما 381 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.