چاپ کردن این صفحه

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد یزد خبرداد مطلب ویژه

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد یزد خبرداد:

ثبت نام دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد یزد آغاز شد.

ثبت نام دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی یزد در محل ستاد پذیرش و ثبت نام آغاز گردید.

به گزارش خبر نگار روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد دکتر سید علی المدرسی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد یزد گفت :

ثبت نام دانشجویان ورودی جدید دانشگاه با حضور گسترده دانشجویان ورودی جدید و خانواده هایشان در محل ستاد پذیرش و ثبت نام دانشگاه آغاز شده است که تا آخر هفته جاری ادامه خواهد داشت .

وی در زمینه آمار و تمهیدات انجام گرفته برای امور ثبت نام دانشجویان ورودی جدید گفت: در سال تحصیلی جدید 1130 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و در مقطع دکتری در 24رشته به دانشگاه آزاد یزد معرفی شده اند که به تحصیل مشغول خواهند شد.

دکتر المدرسی اظهار کرد: کلیه متقاضیان ثبت نام که اسامی انها در مقاطع مختلف اعلام می شود برای انجام ثبت نام لازم است که به سایت iauyazd.ac.ir مراجعه و پس از ثبت نام در سامانه مربوطه به محل دانشگاه ازاد اسلامی واحد یزد جهت تکمیل مراحل ثبت نام با مراجعه حضوری ثبت نام را قطعی کنند.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد یزد تصییح کرد: اساتید هیات علمی تمام وقت واحد یزد با دارا بودن 180عضوهیات علمی تمام وقت که 24نفر از این استادان دارای مدرک استادی و دانشیار هستند و به فضل الهی توفیق در ارائه خدمات علمی مطلوب به اقشار علاقه مند را دارا می باشد.

وی اذعان کرد : در حال حاضر شرایط بسیار مناسبی در رابطه با پرداخت شهریه مقاطع مختلف کاردانی تا دکتری فراهم گردیده است که امکان استفاده از تسهیلات بلند مدت را برای دانشجویان فراهم ساخته است .

گفتنی است تا پایان شهریورماه زمان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاداسلامی اعلام می گردد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 مهر 1398 15:02
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از روابط عمومی