چاپ کردن این صفحه

امید ستوده خبرداد : مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلانشهر کشوردردانشگاه آزادیزد مطلب ویژه

امید ستوده خبر داد:

برگزاری سومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلانشهر کشوردردانشگاه آزاد یزد

سومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلانشهر کشور در سالن ورزشی ولایت دانشگاه آزادیزدبرگزار شد.

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت :

ایجاد روحیه شاد در بین کارکنان و تعامل سازنده در بین شهرداری‌ها از اهداف برگزاری این مسابقات است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد امید ستوده رئیس ورزشهای آئینی و مذهبی شهرداری یزد و همچنین رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد یزد گفت : سومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کشور با حضور تیم‌هایی از استان‌های یزد، کرج، قم، اصفهان، رشت، مشهد، شیراز، کرمان و کرمانشاه در محل سالن ولایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد آغاز بکار کرد..

وی افزود : این مسابقات برای نخسنین مرتبه به میزبانی شهرداری یزد و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت و در این دوره از رقابت‌ها ورزشکاران پیشکسوت در قالب ۹ تیم در سه گروه به رقابت می‌پردازند.

ستوده اذعان کرد : ایجاد روحیه شاد در بین کارکنان و تعامل سازنده در بین شهرداری‌ها از اهداف برگزاری این رقابت‌ها بشمار می رود

وی در ادامه بابیان این نکته که شهرداری یزد از یک سال پیش به شهرداری‌های کلانشهر کشور پیوسته است اظهار کرد : استان یزد دز حال حاضر دارای ۶۵ هزار ورزشکار و ۴۸ هیات ورزشی است.

وی تاکید کرد : هر ساله مسابقات پیشکسوتان کارکنان شهرداری های کلانشهرهای کشور در رشته های مختلف برگزار می شود که امسال سومین دوره این مسابقات در رشته فوتسال در شهر یزد برگزار شده است.

رئیس ورزشهای آئینی و مذهبی شهرداری یزد در پایان بیان کرد: در سومین دوره از این مسابقات تیم شهرداری مشهد مقدس حائز مقام اول شد و تیم شهرداری یزد و شیراز به ترتیب عناوین دوم و سومی را از آن خود کردند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 مهر 1398 15:06
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از روابط عمومی