بسم الله الرحمن الرحیم 

25 آبان, 1398

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

مسئول پایگاه دانشجوئی دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد یزد خبرداد: مطلب ویژه

مسئول پایگاه دانشجوئی دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد یزد خبرداد

اجرای میزخدمت پایگاه بسیج دانشجویی و کانون فرهنگی طلوع دانشگاه آزاد یزد

میزخدمت پایگاه بسیج دانشجوئی دانشکده پزشکی علی ابن ابیطالب(ع) دانشگاه آزاد یزد ایجاد می گردد

علی فتاحی بافقی گفت : طراحی و اجرای میز خدمت با ارائه فرمهای معرفی و ارزیابی دانشجویان جدید الورود با هدف اخذ اطلاعات توانمندی و عضویت دانشجویان دانشکده پزشکی علی ابن ابیطالب(ع) دانشگاه آزاد یزد عملیاتی میگردد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه آزاد یزد علی فتاحی بافقی مسئول پایگاه بسیج دانشجوئی مستقر در دانشکده پزشکی علی ابن ابیطالب(ع) دانشگاه آزاد یزد گفت : با توجه به اینکه یکی از مهمترین تکالیف بسیج دانشجویی دانشگاه و دیگر تشکلات یعنی جذب، اهمیت بسزایی دارد بطوریکه اعضاء ((کانون طلوع و بسیج دانشجویی ))دانشگاه آزاد یزد به عنوان اولین برخورد با دانشجوی جدید الورود به راهنمایی و همراهی با دانشجو در مراحل ثبت نام بشتابد.

فتاحی افزود : بی اطلاعی از ساز و کار ثبت نام دانشگاه بالاخص در مراحل اداری در شروع کار ، نبود نظم در مراحل ثبت نام و عدم آشنایی با محیط دانشگاه از بزرگترین مشکلاتی هستند که در ابتدای ثبت نام، پیش روی دانشجویان قرار دارد.

وی ادامه داد : اجرای طرح میز خدمت ، ضمن یاری رسانی به مسؤولین و کارکنان دانشگاه ، کمک بسزایی به دانشجویان در اولین گام ورود به محیط دانشکده بهمراه داشته است .

مسئول پایگاه بسیج دانشجوئی اذعان کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با کانون فرهنگیِ طلوع فرمی با عنوان «فرم معرفی و ارزیابی دانشجویان» را به همراه فرمهای ثبت نامی دانشجویان جدید الورود پیش بینی کرده است.

وی تصییح کرد: اهمیت این فرم از این جهت می باشد که اطلاعات مهندسی شده مورد نیاز دانشجویان جدید الورود دانشکده در عضویت دو تشکل فرهنگی «توانمندی» و «عضویت»، در اختیار معاونت جذب و سازماندهی قرار بگیرد.

وی خاطر نشان کرد : پس از پایان اجرای طرح ، توسط مسؤولین پایگاه و معاونت‌های جذب، فرم ها بررسی و تبدیل به یک بانک اطلاعاتی ارزشمند و محفوظ برای دو مجموعه فرهنگی خواهد شد تا ساز و کار جذب به تشکیلات فرهنگی دانشجویی تسریع، تسهیل و بطور کاملا جدی تر پیگیری شود.

لازم به ذکر است دانشجویان پس از طی روال اداری به مرحله انتخاب واحد و ثبت نام اینترنتی خواهند رسید که با تجربه قبلی کانون فرهنگی طلوع و بسیج دانشجویی دانشگاه به عنوان مشاور و راهنما در کنار دانشجویان در یکی از مهمترین مراحل ثبت نام به متقاضیان کمک بسزایی خواهند کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 مهر 1398 15:02
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آدرس دانشگاه

آدرس: یزد, صفائیه، بلوار شهدای گمنام

 کدپستی: 8915813135

تلفن: 9 - 03538211391

تلفن:  سایر بخش‌ها

نمابر ریاست:  03538214810

نمابر دبیرخانه:  03538215034

رایانامه: email1info
وبگاه: www.iauyazd.ac.ir

ارتباط مستقیم با ریاست دانشگاه

رایانامه: email1این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر: 03538214810

آمار وبگاه

کاربران
53
مطالب
842
نمایش تعداد مطالب
4810420

ما 189 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.