چاپ کردن این صفحه

جلسه مشترک مدیران مرکز رشد دانشگاه با مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد یزد خبرداد :

جلسه مشترک مدیران مرکز رشد و انجمن رباتیک دانشگاه آزاد یزد با مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا

جلسه مشترک مدیران مرکز رشد و انجمن رباتیک دانشگاه آزاد یزد با مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا برگزارشد.

نوید نصیری زاده گفت: مهمترین هدف حمایت از شرکتهای دانش بنیان دانشگاه آزاداسلامی مشارکت در رشد و بالندگی کشور از طریق ایجاد فرصت های علمی و فناورانه ای که در راستای کسب درآمد برای شرکت های فناورو دانش بنیان ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد دکتر نوید نصیری  زاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد یزد گفت: در راستای کسب درآمد برای شرکت های فناورو دانش بنیان دانشگاه آزاد استان جلسه ای مشترک بین مدیران و مسئولین مرکز رشد دانشگاه آزاد یزد و انجمن رباتیک دانشگاه و مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا برگزار شد.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد یزد اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه معرفی و ایجاد برندهای بومی و رفع وابستگی به واردات فناوری، ايجاد و توسعه راهکارهای هم افزايي بين صنعتگران و ارائه دهندگان خدمات و محصولات فناوری، تجاری‌سازی تکنولوژی‌ها و فناوری‌های نوین ، ايجاد فرصت‌هاي شغلي مفيد و لازم براي توسعه فناوری، بسترسازی مناسب جهت توسعه و جذب سرمایه در حوزه های علمی، فناوری و اقتصادی، افزایش توسعه صادرات ، حضور و مشارکت تخصصی شرکت‌های فناور داخلی در سطح بین المللی، توسعه بازار محصولات شرکت‌های مدکور و ورود به بازارهاي جديد با قيمت کاملا رقابتي و عدم محدوديت فيزيکي، انسجام و هم‌افزایی بیش‌تر و معرفی کانال‌های جدید کسب درآمد عنوان شد .

در ادامه جلسه مدیر عامل مرکز توسعه و انتقال فناوری شرکت سورنا گفت: مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا شامل طیف وسیع و متنوعی از خدمات و فعالیت‌هایی است که به منظور بهبود عملکرد صنایع کوچک و متوسط، دستیابی به بازار و ارتقاء توان رقابتی این واحدها ارائه می‌گردد. اين خدمات علاوه بر آن که بر ويژگي‌هاي ساختاري این واحدها تاثير می‌گذارد، آن‌ها را رقابت‌پذيرتر مي‌سازد.

نصیری زاده تاکید کرد: مهمترین اهداف شرکتهای دانش بنیان دانشگاه آزاداسلامی مشارکت در رشد و بالندگی کشور با ایجاد فرصت ارائه دانش و فناوری تولید شده توسط بخش‌های علمی، پژوهشی شرکت‌های دانش بنیان است که در این راستا مرکز سورنا می تواند گزینه مناسبی در جذب سرمایه و توسعه بازار جهت ارائه شایسته فناوری پیشرفته بومیهمکاری داشته باشد.

گفتنی است در پایانحاضرین در جلسه ازمحل انجمن رباتیک دانشگاه آزاداسلامی یزد وآخرین دستاوردهای جهانی و بین المللی تیم رباتیک دانشگاه بازدید بعمل آمد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 مهر 1398 13:16
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از روابط عمومی