چاپ کردن این صفحه

ارتقای مرتبه اعضای 6عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد یزد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد یزد خبرداد:

ارتقای مرتبه اعضای 6عضو هیأت علمی واحد یزد به استادیاری

رتبه علمی 6 عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از مرتبه مربی به استادیاری ارتقا یافت.

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد ، دکتر سید علی المدرسی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد یرد ضمن ابلاغ این حکم گفت: با توجه به پیشنهاد کمیته منتخب واحدیزد موضوع ارتقاء مرتبه 6 عضو هیات علمی دانشگاه ازاد یزد ازمربی به استادیاری در جلسه هیأت ممیزی دانشگاه مطرح و مورد تأیید قرار گرفته شده است که این احکام از سوی دکتر علیرضا رهایی معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی صادر شده است.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد یزد افزود : در حال حاضر دانشگاه آزاد یزد دارای 24دانشیار و استاد تمام و 66استادیار و نزدیک به 100عضو هیات علمی دانشجوی دکتری و مامور به تحصیل و مربی می باشد.

وی در ادامه اسامی استادان هیات علمی دانشگاه آزاد یزد را که به تازگی حائز ارتقاء رتبه علمی شده اند را اعلام کرد: آقایان دکتر غلامرضا عسکرزاده ، دکترامین نعیمی ، دکتر زهیر سراجان و خانمها دکتر زهره بهشتی پور ، دکتر ماریه دهقان منشادی ، دکتر نسیم شاه مرادی .

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد یزد و عضو هیأت علمی گروه جغرافیای طبیعی در پایان ، اظهار امیدواری کرد در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) در دستیابی به قله های رفیع علمی و اخلاقی بالاتر و همچنین ارتقاء بخشی از اهداف راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی و نظام مقدس اسلامی موفق و موید باشند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 مهر 1398 13:11
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از خبر