بسم الله الرحمن الرحیم 

04 بهمن, 1398

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

رئیس دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی یزد خبر داد : اجرای نخستین ژوژمان دانشجویان هنرواحد یزد در فضای مجازی مطلب ویژه

                            رئیس دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاداسلامی یزد خبرداد:
                      اجرای نخستین ژوژمان دانشجویان هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی یزد در قالب فضای مجازی ایسنتاگرام 
برای نخستین مرتبه ژورژمان دانشجویان هنر و معماری در قالب فضای مجازی در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاداسلامی یزد اجرا می گردد.
دکتر سید جواد درخشن مبتکر این طرح و عضو هیات علمی دانشکده هنر و معماری واحد یزد اظهار کرد : یکی از راههای مؤثر در ارتباطات سازنده و معرفی هنرمندان به عرصه جهان و افزایش مخاطب بیشتر و به روز بودن دانشجویان فعالیت هنری خود در فضای مجازی پرمخاطب جامعه است و ما برای نخستین بار این ایده و طرح را برای دانشجویان خود اجرا کرده ایم.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد دکتر سید جواد درخشن مبتکر و عضو هیات علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد یزد اظهار کرد : یکی از راههای مؤثر در ارتباطات سازنده و معرفی هنرمندان به جهان و افزایش مخاطب بیشتر و بروز بودن دانشجویان است .
وی در ادامه تصریح کرد : ایده برگزاری ژورژمان در فضای مجازی در ابتدای کار این دانشکده بسیار با استقبال دانشجویان دانشکده هنر و معماری قرار گرفت بطوریکه که هر دانشجو مجموعه آثار خود را با عنوان مربوطه در اینستاگرام بارگذاری کرده تا مخاطبین و استادان در این عرصه جهت ارزیابی و دیدن آثار با وارد شدن به پیچ نظرات خود را ارائه خواهندکرد .
مدرس علوم ارتباطات رشته گرافیک دانشکده هنر دانشگاه آزاد اسلامی یزد در ادامه تأکید کرد که این روش می توانددر خصوص رزومه کاری دانشجویان هنری اثرگزار و مؤثر باشد بطوریکه بجای استفاده از چندین ورق کاغذ و هدر رفتن زمان در این لزوم تنها نام پیچ مربوطه و بادرج عنوان اثر در دانشکده ، علاقه مندان هر موضوع اثری با ورود به صفحه پیج دانشجو امتیاز خود را وارد می کند.
در ادامه دکتر محمد مهدی کریم نژاد رئیس دانشکده هنر و معماری واحد خاطر نشان کرد : برگزاری اینگونه ژوژمانهای کاربردی در کنار فضای درسی و علمی دانشجویان و درقالب فضای مجازی اینستاگرام ، صرفه جویی در مصرف انرژی , زمان و کاغذ را بهمراه خواهد داشت و امید است با اجرا و همه گیر شدن این ایده در سراسر دانشگاههای کشور بتوان از محیط زیست در حدررفت منابع طبیعی حمایت بهینه را به همراه داشته باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 19 دی 1398 19:08
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آدرس دانشگاه

آدرس: یزد, صفائیه، بلوار شهدای گمنام

 کدپستی: 8915813135

تلفن: 9 - 03538211391

تلفن:  سایر بخش‌ها

نمابر ریاست:  03538214810

نمابر دبیرخانه:  03538215034

رایانامه: email1info
وبگاه: www.iauyazd.ac.ir

ارتباط مستقیم با ریاست دانشگاه

رایانامه: email1این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر: 03538214810

آمار وبگاه

کاربران
54
مطالب
864
نمایش تعداد مطالب
4955364

ما 225 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.