بسم الله الرحمن الرحیم 

21 آذر, 1398

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

با حضور مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت استان یزد اولین جلسه کارگروه کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.

با حضور مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت استان یزد اولین جلسه کارگروه کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.
دکتر حمیدرضا شرافت دبیر جلسه کارگروه : اگر افراد حس کنند که به فکر آنها بها داده می شود ایده ها شکل می گیرد و خلاقیت ظاهر می شود .
با حضور مهندس علمدار مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت استان یزد اولین جلسه کارگروه کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد در دفتر معاون پژوهشی این دانشگاه تشکیل شد . دکتر حمیدرضا شرافت در مصاحبه ای اختصاصی به خبرنگار آنا گفت : پیرو بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه ، امروز شاهد برگزاری اولین جلسه کارگروه کارآفرینی در دانشگاه آزاد یزد بودیم و با حضور اعضا تصمیمات خوبی گرفته شد.
وی ویژگی دانشگاه کارآفرین را تربیت منابع انسانی ثروت آفرین ذکر نمود و گفت : دانشگاه های کارآفرین آدمهایی دارد که ارزشمند هستند و با داشتن ایده ، ثروت ، دانش و تکنولوژی تولید می کنند و رسالت اصلی دانشگاه کارآفرین نیز تربیت منابع انسانی ثروت آفرین است که بتوانند دانش را به فناوری و فن آوری را به درآمد تبدیل نمایند. دبیر کارگروه کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد ظهور خلاقیت را پس از بازماندن تجربه دانست و گفت: خلاقیت جایی آغاز می شود که تجربه باز می ماند و اینجا اگر ابزار لازم یعنی رسانه ها و صنعت باشند ایده اطلاع رسانی می شود و تبدیل به ثروت می گردد. شرافت با اشاره به سیاست کشورهای پیشرفته در جذب نیروهای نخبه گفت: در کشورهای پیشرفته گم شده ها ایده ها هستند و به همین دلیل بهترین امکانات را فراهم می کنند تا افراد ایده پرداز در آنجا حضور داشته باشند و با خیال آرام با در اختیار گذاردن امکانات خوب ایده های آنها را به ثروت تبدیل کنند و از این سرمایه گذاری میلیاردها دلار درآمد برای کشورشان کسب می کنند. در کشورهای توسعه یافته بهترین مرجع صنعت گر، اساتید دانشگاه هستند و همه باور دارند حرف استاد حرف اخر و حجت است و ما باید در جهت تقویت جایگاه اساتید به عنوان آخرین کارشناس و تبدیل ایده ها به ثروت با تمام توان فعالیت کنیم.
گفتنی است در این جلسه آقایان دکتر محمد میرجلیلی معاون پژوهش و فناروی واحد یزد ، مهندس علمدار رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ، دکتر دهقانی اشکذری ، مهندس زارع پور(معاون عمرانی)، دکتر صادقیان (معاون اداری و مالی)، خانم دکتر طباطبایی به عنوان عضو جلسه کارگروه کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی یزد حضور داشتند .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آدرس دانشگاه

آدرس: یزد, صفائیه، بلوار شهدای گمنام

 کدپستی: 8915813135

تلفن: 9 - 03538211391

تلفن:  سایر بخش‌ها

نمابر ریاست:  03538214810

نمابر دبیرخانه:  03538215034

رایانامه: email1info
وبگاه: www.iauyazd.ac.ir

ارتباط مستقیم با ریاست دانشگاه

رایانامه: email1این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر: 03538214810

آمار وبگاه

کاربران
53
مطالب
845
نمایش تعداد مطالب
4856339

ما 253 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.