بسم الله الرحمن الرحیم 

11 اسفند, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

دکتر میرزاده: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از اول فروردین برنامه‌های توسعه خود را اجرا کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد که واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از اول فروردین، برنامه‌های توسعه خود در زمینه‌های علمی، پژوهشی، فناوری، کارآفرینی و عمرانی را اجرا کنند.

به گزارش خبرگزاری آنا، دکتر حمید میرزاده با بیان اینکه جلسه هیات امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور اعضای هیات امنا و هیات رئیسه دانشگاه برگزار شد، گفت: در این جلسه تمام پیشنهادهای معاونت‌های دانشگاه در راستای سند توسعه دانشگاه، طرح آمایش سرزمینی، برنامه ششم توسعه دانشگاه، شهریه، تاسیس دفا‌تر بین‌المللی و بودجه سال ۱۳۹۵ که در جلسات یک ماهه به تصویب هیات‌های امنای استانی رسیده بود، به اتفاق آرا به تصویب هیات امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی رسید.

وی با توجه به تصویب بودجه سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از اول فروردین سال 95 برنامه‌های توسعه خود را در زمینه‌های علمی، پژوهشی، فناوری، کارآفرینی و عمرانی اجرا کنند.

میرزاده با توجه به مصوبات جلسه هیات امنای مرکزی دانشگاه، گفت: در این جلسه تاسیس واحدهای برون مرزی دانشگاه به شکل راه‌اندازی دفا‌تر در فاز اول برای تقویت ارتباطات بین الملل دانشگاه در حوزه‌های اسلامی، ایرانی، تاریخ تمدن ایران و اسلام، هنرهای ایرانی و اسلامی، حفظ و گسترش زبان و ادبیات فارسی، تبادل استاد و دانشجو و اجرای پروژه‌های مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه‌های واقع در کشورهای اسلامی، اروپای مرکزی، آسیا و آمریکای شمالی و برخی کشورهای آسیای مرکزی به تصویب هیات امنای مرکزی دانشگاه رسید و این دفا‌تر برای جذب دانشجو و مبادله استاد و دانشجو و نیز پروژه‌های پژوهشی مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه‌های خارجی فعالیت خواهند کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: طبق این برنامه در فاز اول دفا‌تر دانشگاه تاسیس شده و به کمک واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، ایرانیانی که در خارج هستند می‌توانند دانشجوی دانشگاه شده و با استانداردهای دانشگاه و در چارچوب مقررات دانشگاه آزاد اسلامی فارغ التحصیل شوند.

میرزاده با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی برای تاسیس واحد دانشگاهی در عراق برنامه ریزی کرده است، گفت: خوشبختانه واحد مسکو نیز اخیرا راه‌اندازی شده و به زودی واحد عراق نیز راه‌اندازی می‌شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.