بسم الله الرحمن الرحیم 

09 آذر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

اطلاعيه تمديد مهلت ثبت نام وام شهريه با اقساط پس از فارغ التحصيلي

دانشجويان گرامي

بر اساس بخشنامه صندوق رفاه وزارت علوم تحقيقات و فنآوري دانشجويان متقاضي دريافت وام شهريه دانشگاه آزاد اسلامي با اقساط پس از فارغ التحصيلي در نيمسال اول 96 – 95 ( مهرماه )‌لازم است تا بيستم  شهريور سال جاري با مراجعه به پورتال صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم  به آدرس bp.swf.ir  نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمايند . جهت كسب اطلاعات بيشتر از طريق پورتال صندوق رفاه دانشجويان اقدام فرمائيد .

1 - دانشجويان متقاضي وام براي دفعه اول با مراجعه به آدرس فوق و انتخاب گزينه فاز 2 از طريق گزينه ثبت نام ابتدا كد ملي خود را وارد نموده و سپس نسبت به ثبت مشخصات اقدام فرمايند

2 - دانشجوياني كه قبلا از اين وام استفاده نموده اند لازم است از طريق آدرس فوق و انتخاب گزينه فاز 2 نسبت به وارد نمودن كد ملي و همچنين رمز عبور كه همان كد ملي دانشجو با خط تيره ( همانند كد ملي مرقوم شده بر روي كارت ملي ) اقدام نمايند . پس از وارد شدن به صفحه دانشجو ابتدا نسبت به تغيير رمز خود اقدام نموده و سپس درخواست وام را ثبت نمائيد .

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 شهریور 1395 08:47
کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.