بسم الله الرحمن الرحیم 

10 آذر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

برگزاری امتحانات در دانشگاه آزاد اسلامی یزد از طریق سیستم مکانیزاسیون

دکتر المدرسی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی یزد :
برای اولین بار امتحانات پایان ترم دانشگاه از طریق سیستم مکانیزاسیون برگزار می شود

به گزارش خبرنگار آنا ، دکتر المدرسی در مصاحبه ای اختصاصی از آغاز امتحانات پایان ترم نیمسال دوم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یزد از تاریخ 16 لغایت 28 خرداد ماه 94 به مدت 13 روز خبر داد .

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد یزد گفت : برای نخستین بار امتحانات در دانشگاه آزاد اسلامی یزد با فرم پاسخنامه تشریحی و تستی حاوی مشخصات دانشجویان شرکت کننده مشتمل به تصویر دانشجو ، نام درس ، نام استاد و سایر اطلاعات مربوطه طراحی و عملیاتی شد .

وی افزود : برای اولین بار این فرآیند یعنی درج تصویر در سربرگ دانشجویان شکل گرفته و سیستم مکان یابی امتحانات بر روی اتوماسیون اساتید در ابلاغیه ها قابل رویت می باشد .
دکتر المدرسی در مورد شیوه برگزاری امتحانات در این ترم گفت : امتحانات شامل تمامی دوره های کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری و با " 38492 نفر امتحان " برگزار می گردد که بیشترین تعداد شرکت کننده در امتحانات مربوط به گروه علوم انسانی و فنی مهندسی می باشد .
وی تصریح کرد : صدور کارت ورود به جلسه دانشجویان از طریق سیستم مکانیزه آموزش صورت می گیرد ، همچنین امکان مشاهده ابلاغیه امتحانی اساتید ، تعیین دقیق محل حضور عوامل اجرایی و عدم تداخل مسولیت های عوامل برگزاری امتحانات ، صدور پاسخنامه با درج کامل مشخصات دانشجو و تکثیر آن در قرنطینه و ... از قابلیت های کاربری سیستم مکانیزاسیون می باشد .
معاون آموزشی واحد یزدافزود : چهار حوزه امتحانی شامل دانشکده های علوم انسانی ، هنر و معماری ، فنی و مهندسی و ساختمان تحصیلات تکمیلی دکتر سلطانی کار برگزاری امتحانات رابرعهده دارند و امتحانات درچهار نوبت 10 – 8 ، 13 – 10 ، 17 – 14 و 20 - 17 برگزار می شود .
دکترالمدرسی اضافه کرد : برنامه ریزی دقیق و منظمی برای برگزاری امتحانات پایان ترم در واحد یزد در نظر گرفته شده است و امیدواریم با همکاری و مساعدت تمامی همکاران و استفاده از پتانسیل های موجود بتوانیم رضایت حداکثری دانشجویان را فراهم آوریم که از جمله آن ، کنترل و نظارت بر برگزاری دقیق امتحانات است که از طریق سیستم دوربین مدار بسته و کار پایش تصویر انجام می پذیرد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 19 خرداد 1394 07:41
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.