بسم الله الرحمن الرحیم 

01 بهمن, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ستوده نیا با آنا مطرح کرد،فعالیت اداره تربیت بدنی واحد یزد در ماه مبارک رمضان به منظور پربارتر شدن ایام فراغت دانشگاهیان

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا استادان و کارمندان در کنار دستیابی به فیوضات معنوی از سلامت جسم نیز برخوردار شوند.

امید ستوده نیا، پس از 3 جلسه از تمرین تیم بدمینتون استادان که به همت این اداره در اوقات فراغت آنان در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می شود به خبرنگار آنا گفت: پس از اظهار علاقه استادان دانشگاه و پذیرش درخواست آنان، تیم بدمینتون استادان با حضور علاقه مندان سومین جلسه تمرین و فعالیت ورزشی خود را در ایام مبارک ماه رمضان سپری می کند و از جلسه آینده زیر نظر مربی نکات کلیدی و قوانین بازی نیز به سمع و نظر آنان خواهد رسید و آموزش نفر به نفر آغاز می شود.

وی از آمادگی این اداره برای پاسخ به درخواست همه همکاران برای فعالیت در رشته های ورزشی گوناگون خبر داد و اظهار کرد: اداره تربیت بدنی دانشگاه با عنایت به امکانات خوبی که در اختیار دارد، آمادگی دارد تا در اوقات فراغت همکاران و استادان دانشگاه در دو بخش خواهران و برادران میزبان و پذیرای آنان در زمینه ورزش های مختلف باشد.

ستوده نیا یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی یزد در رشته های گوناگون اعم از فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، نیز فعالیت های خوبی داشته و موفق به کسب عنوان های مختلف ورزشی نیز شده است که آخرین آن کسب عنوان قهرمانی سرکار خانم آناهیتا ایزدیان در مسابقات قهرمانی تنیس روی میز کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل(سرعین) است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 11 تیر 1394 08:46
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.