بسم الله الرحمن الرحیم 

09 خرداد, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

بر اساس ارزیابی‌ها؛ جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی یزد در «سایمگو» چگونه است؟ مطلب ویژه

بر اساس ارزیابی‌ها؛

جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی یزد در «سایمگو» چگونه است؟

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با کسب رتبه ۴۵۳، جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی را در سایت سایمگو ۹ پله بالاتر برده است.

 

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، بر اساس سایت سایمگو که یک گروه پژوهشی در دانشگاه اسپانیا است و ارزیابی‌های خود را براساس ترکیبی از شاخص‌های سه‌گانه عملکرد تحقیقاتی، خروجی‌های نوآورانه و تأثیر اجتماعی انجام می‌دهند، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد عنوان ششمی رتبه‌بندی نوآورانه در سال ۲۰۲۰ را کسب کرده است.

دانشگاه آزاد اسلامی یزد بر اساس پایگاه رتبه‌بندی سایمگو در بررسی دانشگاه‌ها و مؤسسات جهان و در شاخص نوآوری، میان دانشگاه‌های ایران و بین ۱۰ دانشگاه برتر ایران که در رتبه‌بندی نوآورانه سایمگو حضور دارند با کسب رتبه ۴۵۳ به‌عنوان ششمین دانشگاه ایرانی حاضر در رده‌بندی سال ۲۰۲۰ قرار گرفته است.

در رتبه‌بندی سال ۲۰۱۹، بهترین جایگاه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در شاخص نوآوری، ۴۶۲ بود که به دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز تعلق گرفته بود؛ اما امسال، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با کسب رتبه ۴۵۳ جایگاه دانشگاه آزاد را ۹ پله بالاتر برده است.

در مقایسه رتبه‌بندی تحقیقاتی سایمگو ۲۰۲۰ با رتبه‌بندی سال ۲۰۱۹، جایگاه برخی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بهبود یافته و توانسته‌اند رتبه‌های بالاتری را از آن خود کنند. 

از دیگر عنوان‌های رده‌بندی سایمگو مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد را می‌توان به رتبه‌بندی کلی رده ۷۵۹، رتبه‌بندی بر اساس شاخص تحقیقاتی در رده ۴۷۶ و رتبه‌بندی بر اساس شاخص اثر اجتماعی این دانشگاه در رده ۲۳۸ و رتبه ۱۶ دانشگاه کشوری قرار گرفته است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 13 ارديبهشت 1399 18:47
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.