بسم الله الرحمن الرحیم 

23 تیر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

رئیس آموزشکده فنی سما و مدرسه اشتغال واحد یزد خبرداد: برگزاری وبیناررایگان در بازار بورس و سرمایه گزاری ( فرصت یا تهدید) مطلب ویژه

دکتر محمدرضا احمدزاده عنوان کرد:

سومین وبینار مجازی بصورت رایگان در زمینه بازار بورس و سرمایه گزاری(فرصت یاتهدید)

رئیس آموزشکده فنی سما و مدرسه اشتغال واحد یزد گفت: با همکاری مدرسه اشتغال مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی یزد ، سومین وبینار بازار بورس بصورت رایگان برگزار می شود.


 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا یزد، دکتر محمدرضا احمدزاده رئیس آموزشکده فنی سما دانشگاه آزاد اسلامی یزد از برگزاری سومین وبینار بازار بورس فرصت یا تهدید توسط مدرسه اشتغال سما یزد خبر داد.

وی گفت: این وبینار با سخنرانی مریم محبی فیروزآبادی، مدرس دانشگاه تهران و متخصص در زمینه بورس و بازارهای مالی و سرمایه گزاری برگزار می شود.

احمدزاده رئیس مدرسه اشتغال آموزشکده فنی سما واحد یزد با بیان نکاتی در مورد شدت افزایش گرایش و سمت وسوی مردم به بازار بورس و سرمایه گفت: در چند ماهه اخیر آنچه که اتفاق افتاده این است که با توجه به سیاست‌های که دولت ایجاد کرده سمت و سوی مردم به سمت بورس و بازار سرمایه به شدت افزایش پیدا کرده و سهام عدالت هم که مازاد بر این داستان بوده است که بخش عمده‌ای از مردم تمایل به حوزه سرمایه گزاری را پیش گرفتند.

وی افزود : با توجه به مباحث مختلفی که در کشور وجود دارد این بازار رونق خوبی داشته و برآوردها نشان داده که سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه ،فعالیت بازار را در شرایط خوبی قرار داده است .

وی بیان کرد ، بر همین اساس مدرسه اشتغال سما آموزرشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی یزد سلسه وبینارهایی در رابطه با بحث سرمایه بر گزار کرده است که این وبینار سومین وبینار در زمینه بحث و گفتگو در بازار بورس( فرصت یا تهدید ) خواهد بود.

وی تصریح کرد، خانم محبی فیروزآبادی ، مولف کتاب در زمینه بورس و بازارهای مالی، قرار است صحبت های مفصل و بحث و گفتگو ، در ارتباط با بحث بازار بورس و نگرانی‌هایی که بخش عمده ای از مردم در ارتباط با این بازار دارند را پاسخگو خواهد بود.

احمدزاده اظهار امیدواری کرد تا ارائه آموزش‌های لازم برای قشر جوان دانشگاهی در خصوص بازار کسب و کار و سرمایه بتواند به ارتقای کیفی سطح اشتغال جامعه کمک کرده و با کسب اطلاعات جدید در ارتباط با بازار بورس و سرمایه گزاری با رفع نگرانی مردم ، جامعه را در این مسیر سوق دهد.

به گفته احمدزاده ، این وبینار که در مورخ چهارشنبه 4تیرماه ساعت 21 و بصورت کاملا رایگان برگزار می شود در بستر مجازی، امکان تداوم برگزاری این چنین وبینارها را در ایامی که امکان برگزاری حضوری با محدودیت مواجه کرده است ، وجود دارد.

علاقه مندان به شرکت در این وبینار رایگان ، جهت ثبت نام به سایت estekhdam.vip و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره موبایل ۰۹۱۰۱۳۹۲۴۰۵ تماس حاصل کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 03 تیر 1399 14:37
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.