بسم الله الرحمن الرحیم 

16 مرداد, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

گزارش تصویری+ نشست شورای نظارت وهماهنگی مراکز آموزش های عمومی ومهارتی سما استان یزد با ((دکترعباسعلی دانافر)) مدیر کل آموزش و پرورش استان مطلب ویژه

گزارش تصویری+ نشست شورای نظارت و هماهنگی مراکز آموزش های عمومی ومهارتی سما استان یزد با ((دکترعباسعلی دانافر)) مدیر کل آموزش و پرورش استان

دکترعباسعلی  دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این دیدار گفت: «فضاهای آموزشی مدارس سمای یزد وامکانات دانشگاه آزاد اسلامی استان بسیار مناسب بوده و آموزش و پرورش از مدارس باکیفیتی مانند سما حمایت قاطع می‌کند».


 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی یزد، دکتر عباسعلی دانافر مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به اتفاق جمعی از معاونان این اداره ، در نشست شورای نظارت و هماهنگی مراکز آموزش های عمومی و مهارتی سما استان یزد  با حضور دکتر معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و دکتر محمدرضا رحیمی معاون این دانشگاه در امور مدارس سما استان و روسای سمای واحدهای استان ، در سالن کنفرانس شهید سردار سلیمانی واحد یزد حضور یافت و پیرامون مشکلات و راهکارها و پیشنهادات ، بحث و گفتگو شد.

دکتر معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ضمن خیر مقدم به مسئولین اداره کل آموزش پرورش استان ، تعامل وهمکاری و همدلی این دو نهادمردمی را در استان یزد بسیار ستودنی وارزشی عنوان کرد و گفت: شعار دانشگاه آزاد اسلامی یزد بهره وری بالا از تمام امکانات و منابع موجود دانشگاه در کیفی سازی و بهینه سازی مدارس سما می باشد و دانشگاه آزاد اسلامی یزد در جهت هم افزایی با آموزش و پرورش اهتمام ویژه خواهد داشت.

دکتر محمدرضا رحیمی زارچی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد  در این دیدار با ارائه گزارشی درباره دستاوردها و ظرفیت‌های سما به اتفاق دیگر مدیران، نحوه همکاری و تعامل با اداره کل آموزش و پرورش و حوزه سما را مورد بررسی قرار داد.

وی در ادامه از پیگیری تبدیل مهدکودک سما یزد به مرکز رفاه 4 ستاره و راه اندازی آموزشگاه علمی آزاد ، هنرستان فنی و حرفه ای و مرکز مشاوره سما بزودی خبر داد.

معاون مدارس سما استان یزد در ادامه مطالب خود به سند چشم انداز توسعه کمی و کیفی مدارس سما به پیشتازی مدارس سما یزد در تحقق شعار (هردانش آموز یک مهارت ) در بین مدارس سما کل کشور طبق اظهارات مسئولین اشاره کرد.

وی در خصوص شرایط مدارس سما یزد در زمان تعطیلی مدارس و شیوع کرونا اظهار کرد ، فقط 3 روز از آغاز این مسئله، مدارس سما استان از طریق استفاده حداکثری و با پشتوانه نیروی انسانی متعهد و تلاشگر مجموعه و با امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود، توانست امر آموزش بصورت مجازی را به نحو مطلوب ساماندهی و مدیریت کند.

دکتر عباسعلی دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه باکیفیت‌ترین امکانات و فضاهای آموزشی استان در مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی یزد قرار دارد آمادگی آموزش و پرورش را برای همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی در راستای توسعه کمّی و کیفی سازی رشته های مدارس سما به‌عنوان یکی از مدارس غیردولتی و برتر استان اعلام کرد.

وی تصریح کرد: رسالت آموزش و پرورش تعلیم و تربیت بوده و بر این اساس نگاه آموزش و پرورش استان به مدارس سما ویژه است.

وی اضافه کرد: «فضاهای آموزشی مدارس سمای یزد و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی استان بسیار مناسب بوده و آموزش و پرورش از مدارس باکیفیتی مانند سما حمایت می کند.

دکتر دانافر مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد نیز با رضایت از عملکرد مدارس سما در مورد همکاری و تعامل بیشتر در تمام زمینه‌ها اعلام آمادگی کرد.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 12 تیر 1399 08:44
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.