بسم الله الرحمن الرحیم 

16 مرداد, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

خبرگزاری آنا واحد یزد خبر داد ، بازدید مسوولین دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از واحد اشکذر مطلب ویژه

خبرنگار خبرگزاری آنا واحد یزد خبر داد ،

بازدید مسوولین دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از واحد اشکذر/ حضور از نزدیک و بررسی مشکلات و موانع  

دکتر محمود دهقانی اشکذری گفت، برای نخستین بار امتحانات پایان ترم تحصیلی واحد اشکذر به صورت مجازی و با موفقیت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنایزد، دکتر معصومه طباطبایی رییس دانشگاه آزاداسلامی استان یزد به همراه دکتر سیدابوالقاسم میرحسینی رییس دبیرخانه هیات امنای استان از واحد اشکذر بازدید کردند.

به گزارش واحد خبری آنا یزد ، در این بازدید، مسوولین دانشگاه آزاد اسلامی استان ، با حضور در جلسه هیأت رئیسه و اعضای هیأت علمی این دانشگاه که در سالن جلسات برگزار شد پیرامون مسائل و مشکلات واحداشکذر بحث و گفتگو شد.

دکتر محمود دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در شروع جلسه ، ضمن خیرمقدم به مسوولین دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد ، به تشریح وضعیت واحد اشکذر پرداخت و اظهار کرد : برای نخستین بار امتحانات پایان ترم این واحد دانشگاهی به صورت مجازی و با موفقیت برگزار شد.

در ادامه این نشست ، معاونین و هریک از اعضای هیأت علمی واحد دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر ،مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد مطرح کردند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از سال 1381 تأسیس شده و در حال حاضر دارای 950 دانشجو و 20 رشته فعال در مقاطع مختلف علمی تا تحصیلات تکمیلی، در گروه های آموزشی علوم فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه و هنر می باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در شنبه, 21 تیر 1399 09:53
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.