بسم الله الرحمن الرحیم 

16 مرداد, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

دکتر فروغ حیرانی خبر داد؛ برگزاری دوره ۳ماهه آموزش نرم‌افزارهای اداری مالی کارکنان واحدهای دانشگاهی استان یزد مطلب ویژه

دکتر فروغ حیرانی خبر داد؛

دکتر فروغ حیرانی خبر داد؛ برگزاری دوره ۳ماهه آموزش نرم‌ افزارهای اداری مالی در واحد یزد

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: دوره ۳ماهه آموزش نرم‌افزارهای اداری مالی برای نخستین مرتبه و در راستای افزایش دانش و مهارت فنی کارکنان مالی واحدهای دانشگاهی استان یزد برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، دکتر فروغ حیرانی سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی یزد در نخستین دوره آموزش نرم‌افزارهای اداری مالی واحدهای دانشگاهی استان یزد اظهار کرد: این دوره آموزشی برای نخستین بار به همت دفتر برنامه‌ریزی و توانمندسازی نیروی انسانی حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی یزد و در سطح واحدهای دانشگاهی استان برای کارکنان اداری مالی و دارندگان مدرک حسابداری در سالن کنفرانس شهید سردار سلیمانی واحد یزد برگزار می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع واحد یزد بر ضرورت آموزش و فراگیری نرم‌افزارهای اداری مالی توسط همکاران مالی در واحدهای استان یزد تأکید کرد و افزود: از مزایای این دوره استفاده از تجارب نیروهای توانمند همکار واحد و بازنشسته و کاربلد مرکز جامع استان برای دعوت به تدریس این دوره‌ها بود که خود نشان‌دهنده اهتمام ویژه این حوزه به این امور است.

وی در ادامه تصریح کرد: دوره آموزش نرم‌افزارهای اداری مالی کارکنان واحدهای دانشگاهی استان یزد در طول مدت یک پروسه سه ماهه و به‌صورت سه روز در هفته و با رعایت کامل پروتکل بهداشتی همکاران دانشگاهی شرکت کننده در حال برگزاری است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 07 مرداد 1399 09:36
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.