بسم الله الرحمن الرحیم 

07 مهر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

المدرسی به آنا خبر داد؛ دانشگاه آزاد اسلامی یزد میزبان 700داوطلب آزمون کارشناسی ارشد+ تصاویر مطلب ویژه

المدرسی به آنا خبر داد؛

با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی صورت گرفت؛

دانشگاه آزاد اسلامی  یزد میزبان 700داوطلب آزمون کارشناسی ارشد + تصاویر

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: آزمون سراسری کارشناسی ارشد در این واحد دانشگاهی با رقابت 700 داوطلب خانم و حفظ و رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

 

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، دکترسیدعلی المدرسی  معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی و نماینده تام الاختیارآزمون ارشد،99 ، صبح امروز درحاشیه برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برای آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی عالی همزمان با سراسر کشور با حفظ و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد مانند سال‌های گذشته میزبان داوطلبان ورود به آموزش عالی کشور است، گفت: در دوره‌های گذشته این واحد دانشگاهی موفق به برگزاری آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بوده است.

دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی یزد با اعلام اینکه آزمون در یک  نوبت صبح روز پنج‌شنبه مرداد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد برگزار گردید اظهار کرد : امسال برای حفظ پروتکل‌ها و فاصله‌های بین داوطلبان فقط پذیرای700داوطلب خانم هستیم و در این زمینه تمام تلاش این واحد دانشگاهی حفظ سلامت داوطلبان است و به‌همین دلیل نیز این واحد دانشگاهی به‌عنوان حوزه اصلی انتخاب شد.

عضوهیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با بیان اینکه در آزمون صبح پنج‌شنبه فقط 700 نفر از داوطلبان خانم  به رقابت می‌پردازند، اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد در حوزه امتحانی این واحد دانشگاهی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های سازمان سنجش برگزار شد.

المدرسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا یزد، درباره برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ اظهار کرد: سازمان سنجش به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین فراهم کردن امکان ضدعفونی حوزه‌های برگزار کننده، آزمون امسال را در یک نوبت صبح روز‌های پنجشنبه 16 مردادماه سال ۱۳۹۹ برگزار کرد.

وی افزود: این آزمون در حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در روز پنج‌شنبه ۱۶ مرداد در نوبت صبح و در ساختمان افشاریان و سلطانی برگزار شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد ضمن ابراز خرسندی از برگزاری موفق آزمون سراسری کارشناسی ارشد در واحد یزد گفت: آزمون سراسری کارشناسی ارشد در دو حوزه فرعی این واحد دانشگاهی ر برگزار گردید که از این تعداد ، 500داوطلب در ساختمان سلطانی ، 200 داوطلب در ساختمان افشاریان به رقابت پرداختند.

المدرسی افزود: آزمون سراسری کارشناسی ارشد در حوزه امتحانی این واحد دانشگاهی در 8رشته  با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های سازمان سنجش برگزار شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 23 مرداد 1399 12:32
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.