چاپ کردن این صفحه

المدرسی عنوان کرد؛ دانشگاه آزاد اسلامی یزد میزبان آزمون جامع دکتری با رعایت پروتوکل بهداشتی + تصاویر

توسط 19 مرداد, 1399 582 0

المدرسی عنوان کرد؛ دانشگاه آزاد اسلامی یزد میزبان آزمون جامع دکتری با رعایت پروتوکل بهداشتی

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از برگزاری بخش کتبی آزمون جامع دانشجویان دکتری تخصصی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، دکترسید علی المدرسی در حاشیه برگزاری بخش کتبی آزمون جامع دانشجویان دکتری تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد اظهار کرد: این آزمون برای تأمین سلامت و در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل فاصله گزاری و پروتوکل بهداشتی دانشجویان برگزار شد.

وی افزود: بخش شفاهی این آزمون مطابق بخشنامه سازمان مرکزی با رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و جلوگیری از شیوع ویروس با همه امکانات و تجهیزات این واحد دانشگاهی به‌صورت مجازی و با نظارت کامل توسط کارگروه‌های تخصصی و موفقیت‌آمیز برگزار می شود.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با یادآوری اینکه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه‌های پیشرو در امر آموزش مجازی بود، گفت: به‌دلیل فراهم بودن زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات به دانشجویان، این واحد دانشگاهی نیز آمادگی دارد تا خدمات مجازی خود را در حوزه آموزشی قوام و استمرار بخشد.

المدرسی خاطرنشان کرد: امتحان جامع کتبی دانشجویان دکتری تخصصی نیز چندی پیش با حضور تعداد۱۳۱ دانشجو با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی در ساختمان افشاریان دانشگاه آزاداسلامی یزد برگزار شد.

گفتنی است ، دانشجویان دکتری ساکن سایر استانها هم با حضور تعداد 30نفر از طریق طرح تعاون آزمون جامع این دوره در واحد یزد شرکت کردند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 مرداد 1399 11:17
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از خبر