بسم الله الرحمن الرحیم 

06 بهمن, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد خبرداد، اخذ مجوز راه‌اندازی دو مجله تخصصی مطلب ویژه

رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد خبرداد:

اخذ مجوز راه‌اندازی دو مجله تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد ، دکتر نوید نصیری‌زاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: در راستای تقویت و اجرای برنامه‌های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد  2 مجله علمی و پژوهشی توسط کمیسیون انتشارات و اسناد علمی شورای عالی پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی بررسی و مورد موافقت قرار گرفت.

دکتر نوید نصیری زاده افزود: خوشبختانه بدنبال حمایت‌های ریاست  دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و پیگیری‌های مستمر صورت گرفته، مجوز انتشار دو مجله تخصصی انگلیسی زبان به نام‌های Iranian journal of textile nanobio modification  و  Journal of Nature and Spatial Sciences از سوی کمیسیون انتشارات و اسناد علمی شورای عالی پژوهش سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اخذ شد.

وی اظهار کرد : مقالات این دو مجله به زبان انگلیسی و از طریق سامانه الکترونیکی و به دو صورت آنلاین و پرینتی چاپ خواهد شد و تیم داوری و اعضای هیات تحریریه این دو مجله از دانشمندان و افراد متخصص و مجرب بین‌المللی در زمینه‌های تخصصی مرتبط خواهند بود و از همکاری‌ها و نظرات ارزنده و گرانقدر ایشان بهره‌مند خواهد شد.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی یزد تاکید کرد : مجله  Journal of Nature and Spatial Sciences _ JONASS در زمینه تخصصی علوم طبیعت و علوم مکانی (سامانه‌های اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور) توسط دانشگاه آزاد اسلامی میبد در دست انتشار می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد : مجله دوم با عنوان Iranian journal of textile nanobio modification در زمینه‌های تخصصی نانو و نساجی توسط دانشگاه آزاد اسلامی یزد  آماده پژوهش‌ها و دستاوردهای علمی این حوزه می‌باشد.

رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در پایان از  جامعه علمی فرهیخته و کلیه پژوهشگران علاقمند به تحقیق و پژوهش در زمینه موضوعات تخصصی و مرتبط با دو مجله فوق جهت ارائه و چاپ مقالات خود دعوت به عمل آورد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.