بسم الله الرحمن الرحیم 

01 آبان, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

دیدار شهردار یزد با رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید+گزارش تصویری مطلب ویژه

دیدار شهردار یزد با رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید+ گزارش تصویری

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، شهردار یزد با رییس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی یزد، دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی واحد یزد ، در این دیدار که صبح امروز در دفتر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد." دکتر جمال الدین عزیزی" شهردار یزد همراه با مدیران حوزه خلاقیت و نواوری شهرداری ، معاونان دانشگاه آزاد اسلامی این دانشگاه نیز حضور داشتند بر آمادگی حوزه مدیریت شهری یزد در همکاری و تعامل دوجانبه با این دانشگاه در راستای توسعه امکانات و  ارایه خدمات به اساتید و دانشجویان این دانشگاه تاکید کرد.

"دکترمعصومه طباطبایی"، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور مسوولین استان بویژه شهردار محترم در برگزاری شایسته مراسم دهه اول محرم ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا که امسال بنا به شرایط خاص جامعه در شیوع کرونا و رعایت پروتوکل بهداشتی و با همکاری هیات انصارالزهرا یزد و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، در صحن روباز معراج الشهدای گمنام مسجد شهید صدوقی دانشگاه آزاد اسلامی یزد با حضور و استقبال اقشار مردم حسینیه ایران برگزار شد از آمادگی این واحد دانشگاهی در ارایه خدمات به شهروندان  و هم افزایی بیشتر و همکاریهای دوجانبه با شهرداری یزد خبر داد.

در این دیدار، عزیزی شهرداریزد فعالیت‌های خیرمندانه و جهادی این دانشگاه در اوج بیماری کرونا و مشارکت در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری واحد یزد را بسیار چشمگیر و در خور تحسین برشمرد و از آمادگی کامل شهرداری یزد در راستای همکاری‌های دوجانبه و توسعه و تبادل دانش فنی و تخصص و مهارت بین دانشگاه و شهرداری خبر داد. ایجاد تفاهم نامه دو جانبه در راستای ایجاد سرای خلاق و نوآوری در مدیریت شهری با مرجعیت علمی این دانشگاه، استفاده از اعضای هیات علمی نخبه و دارای ایده در طرح جامع شهری و در برگزاری کلاس های مشاوره شهری و ارائه امکانات و توانمندیهای دانشگاه آزاد اسلامی یزد در خدمت به شهروندان استان از جمله موارد مطروحه در این نشست بود.

در ادامه جلسه دکتر جعفر امین مقدم مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهری شهرداری یزد بر لزوم تعریف دانشگاه های نسل چهارم در کشور بخصوص برای شهر جهانی یزد به نگاه هر شهروند به عنوان یک یادگیرنده  تاکید و از امکانات و توانمندیهای فرهنگی و هنری دانشگاه آزاد اسلامی یزد در مدیریت شهری به عنوان یک قطب پایلوت و یک مرجعیت دانشگاه معین در این حیطه نام برد.

وی الزام دانشگاههای نسل چهارم را بدین معنا که دانشگاه های شاخص هر استان از حالت محصور در شهر بیرون آورده و این ارتباط توسط اساتید و دانشجویان همچون دانشگاه آزاد اسلامی یزد، با شهر و شهروندان نزدیک و مستحکم تر شود را مطرح کرد.

ایجاد تفاهم نامه دو جانبه در راستای ایجاد سرای خلاق و نوآوری در مدیریت شهری با مرجعیت علمی این دانشگاه، استفاده از اعضای هیات علمی نخبه و دارای ایده در طرح جامع شهری و در برگزاری کلاس های مشاوره شهری و ارائه امکانات و توانمندیهای دانشگاه آزاد اسلامی یزد در خدمت به شهروندان استان از جمله موارد مطروحه در این نشست بود.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 27 شهریور 1399 10:39
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.