چاپ کردن این صفحه

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد: نهادهای حقوقی برای مجازات عاملان اهانت به پیامبر اکرم(ص) اقدام قاطع انجام دهند مطلب ویژه

توسط 22 شهریور, 1399 334 0
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد:

نهادهای حقوقی برای مجازات عاملان اهانت به پیامبر اکرم(ص) اقدام قاطع انجام دهند

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در بیانیه‌ای خواستار اقدام قاطع نهادهای حقوقی داخلی و بین‌المللی برای مجازات عاملان اهانت به پیامبر اکرم(ص) و جلوگیری از تکرار اقدامات مشابه شدند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در بیانیه‌ای با محکومیت حرکت توهین‌آمیز نشریه فرانسوی خواستار اقدام قاطع نهادهای حقوقی داخلی و بین‌المللی برای مجازات عاملان این عمل مجرمانه و جلوگیری از تکرار اقدامات مشابه شدند.

در متن این بیانیه آمده است: بار دیگر دست‌های خبیث انسا‌ن‌های ضد دین، نقاب از چهره مدعیان دفاع از حقوق بشر و انسانیت برداشت و با اهانت به ساحت نورانی پیامبر اعظم(ص) لکه ننگ دیگری در کارنامه داعیه‌داران دفاع از آزادی بیان نهاد.

در این بیانیه عنوان شده است: بی‌شک گسترش موج اسلام‌خواهی بین ملت‌های آزاداندیش جهان چنان خواب را از چشم سردمداران جبهه فکر و استکبار جهانی ربوده که برای مقابله با این موج عظیم، از اهانت به پاک‌ترین ابنای بشر و رحمه‌للعالمین فروگذار نکرده‌اند.

در بخش دیگری از این بیانیه تبیین شده است:  چه طنز تلخی است ادعای مضحک حاکمان غربی که در کشوری که صحبت درباره حادثه تاریخی مجازات سنگینی دارد، به بهانه دفاع از آزادی بیان از اهانت به مقدسات بیش از یک میلیارد مسلمان حمایت می‌کنند.

در این بیانیه خاطرنشان شده است: اوضاع حساس کشورهای منطقه غرب آسیا و خیانت اخیر سران امارات متحده عربی در عادی‌سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی نشان از اهداف دیگری در پشت پرده این اقدام مجرمانه دارد و چنانچه رهبری معظم انقلاب فرمودند منحرف کردن اذهان ملت‌های اسلامی از این خیانت بزرگ از اهداف این اقدام سخیف بوده است.

در این بیانیه تشریح شده است: کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد به نمایندگی از همه دانشگاهیان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان یزد با محکوم کردن این اقدام موهن خواستار اقدام قاطع نهادهای حقوقی داخلی و بین‌المللی برای مجازات عاملان این عمل مجرمانه و جلوگیری از تکرار اقدامات مشابه است.

والسلام علی من اتبع الهدی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از خبر