چاپ کردن این صفحه

دهقانی اشکذری خبر داد، تشکیل نخستین کارگروه فرهنگ و فضای مجازی در واحد یزد مطلب ویژه

توسط 21 شهریور, 1399 348 0

 دهقانی اشکذری خبر داد ،

نخستین کارگروه فرهنگ و فضای مجازی واحد یزد

دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری از تشکیل کارگروه فرهنگ و فضای مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در نخستین جلسه این شورا خبر داد.

 
 

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری موضوع کسب و کار‌های مجازی در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی به ویژه در ایام شیوع کرونا، اخلاق عمومی در فضای مجازی، آسیب‌های فضای مجازی و ساماندهی فضای مجازی در دانشگاه، تقویت فعالیت‌های فرهنگی در فضای مجازی را به عنوان مهمترین دغدغه‌های اعضای این شورا دانست که نیاز است در این کارگروه به آن پرداخته شود.

به گفته وی تشکیل دو زیرگروه مجزا با موضوعات پایش و پویش محتوا و ترویج محتوا در این کارگروه فعال خواهد بود. معاون دانشگاه آزاد اسلامی یزد افزود ، بررسی و تدوین آیین نامه اجرایی با توجه به ابلاغیه سازمان مرکزی دانشگاه، ابلاغ به بخشهای مختلف دانشگاه در عدم تشکیل گروه های رسمی در تلگرام با توجه به ممنوعیت فعالیت در این شبکه، برنامه ریزی لازم نسبت به تولیدات محتوایی از طریق اطلاع رسانی رسمی در گروه روابط عمومی دانشگاه از دیگر فعالیت‌های کارگروه فضای مجازی در این شورا است.

در ادامه دکتر معصومه طباطبایی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و رییس این کارگروه لزوم تشکیل این شورا بویژه در شرایط فعلی جامعه را در فضای دانشگاهی بسیار ضروری دانست و احکام فعالیت اعضای این کار گروه را تقدیم کرد.

شایان ذکر است که اعضای کارگروه فرهنگ و فضای مجازی شورای دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد شامل ، رییس دانشگاه، معاون فرهنگي دانشجویی، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ، مدیر کل حراست، مدیرحوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، مدیر فرهنگي، مدیر دانشجویی، مدیر فناوری و اطلاعات، مدیر گروه کامپیوتر، مدیر گروه رسانه و ارتباطات، نماینده حوزه آموزش، یک عضو از دانشجویان فعال در حوزه فضای مجازی دانشگاه، نماینده مرکز سما و دونفر از اعضای حقیقی این شورا که موارد ابلاغی حوزه مجازی دانشگاه را فراهم و در اختیار این کارگروه قرار می‌دهند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 25 شهریور 1399 16:24
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از خبر