بسم الله الرحمن الرحیم 

07 مهر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

نوید نصیری زاده، نحوه برگزاری مصاحبه داوطلبین دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹ واحد یزد را تشریح کرد، مطلب ویژه

 نوید نصیری زاده،

نحوه برگزاری مصاحبه داوطلبین دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹ واحد یزد را تشریح کرد،

 

به گزارش خبرگزاری آنا یزد ، دکتر نوید نصیری زاده رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، از ابلاغ دستورالعمل اجرایی نحوه برگزاری مصاحبه داوطلبین دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹ خبر داد.

معاون پژوهش و فناوری واحد یزد گفت، متاسفانه با توجه به شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت جامعه علمی کشور و به ویژه داوطلبین ، آزمون مصاحبه دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹ دانشگاه‌ آزاد اسلامی به صورت مجازی و از طریق سامانه LMS برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: براساس دستورالعمل اجرایی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، ستاد استانی برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی تشکیل و رایزنی و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت برگزاری منظم جلسات آزمون صورت گرفته است.

دکتر نصیری‌زاده، در خصوص نحوه شرکت داوطلبین آزمون مصاحبه تبیین کرد: داوطلبین می بایست با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و طبق برنامه زمان‌بندی اعلام شده به واحدهای دانشگاهی که از قبل انتخاب کرده‌اند مراجعه و پس از احراز هویت از طریق سامانه LMS و بصورت حضوری در آزمون مصاحبه شرکت کنند.

وی تصریح کرد: در صورت عدم حضور در زمان مقرر، داوطلبین باید در صورت صلاحدید مدیر جلسه، تا پایان همان روز جهت انجام مصاحبه به واحد دانشگاهی مراجعه و مصاحبه خود را انجام دهند.

معاون پژوهش و فناوری واحد یزد در خاتمه، بااعلام آمادگی کامل دانشگاه آزاد اسلامی یزد جهت برگزاری آزمون مصاحبه دکتری تخصصی، با رعایت پروتوکل بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی  برای داوطبین آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 25 شهریور 1399 23:29
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.