چاپ کردن این صفحه

تقدیر از ۹کانون فعال فرهنگی دانشجویی واحد یزد / تشریح و ابلاغ آیین نامه اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی مطلب ویژه

توسط 27 شهریور, 1399 491 0

محمدرضا دهقانی اشکذری مطرح کرد:

تقدیر از دبیران فعال 9کانون فرهنگی و دانشجوئی واحد یزد / تشریح آیین نامه جدید اجرایی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت :کانونهای فرهنگی به عنوان یکی از اقطاب اثرگزار که برآمده از متن دانشجویان هستند نقش بسیارمهمی در مدیریت فرهنگی دانشگاه دارند.

 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد نخستین جلسه دبیران و فعالان کانونهای فرهنگی و دانشجوئی واحد یزد در سال جاری با حضور دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری معاون فرهنگی و دانشجوئی این دانشگاه و حجه الاسلام حسن زارع مسئول دفاتر نهاد رهبری واحدهای دانشگاهی استان و مدیران ومسئولان فرهنگی دانشگاه با رعایت پروتوکل بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی در محل سالن کنفرانس شهید محمدخانی حوزه فرهنگی تشکیل شد.

دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری معاون فرهنگی و دانشجوئی این دانشگاه در ابتدای صحبتهای خود با تشکر از فعالیتهای چشمگیر 9کانون فعال فرهنگی ودانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت : دانشجویان دارای ظرفیت های فراوانی هستند که باید زمینه سازی برای بالفعل سازی این ظرفیت ها و رشد فردی و اجتماعی از جمله و شاید مهمترین رسالت معاونت فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی افزود :این زمینه سازی می بایست به نحوی باشد که طیف گسترده ای از دانشجویان با علایق دینی و مذهبی و فرهنگی و اجتماعی ، رسانه ای و هنری بتوانند محملی برای فعالیت خود در دانشگاه پیداکنند.

دهقانی اشکذری تصریح کرد: با این رویکرد کانونهای فرهنگی ودانشجوئی دانشگاه به عنوان یکی از اقطاب اثرگزار که برآمده از متن دانشجویان هستند نقش بسیارمهمی در مدیریت فرهنگی دانشگاه دارند.

وی خاطرنشان کرد: طی ابلاغ آئین نامه اجرایی جدید کانونهای فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب ضوابط خود در هریک از زمینه های دینی و مذهبی انقلاب اسلامی ، فرهنگ وتمدن ، اجتماعی ، رسانه و فضای مجازی و هنر و ادبیات، در سطح دانشگاه فعالیت خواهند داشت.

در ادامه، هریک از دبیران کانون های فرهنگی دانشجویی واحد یزد ضمن ارائه گزارش عملکرد سالیانه خود در جهت رفع مشکلات و راهکارهای موجود در راستای رشد و توسعه و ادامه فعالیت در سطح دانشگاه به بحث و گفتگو پرداختند.

در پایان جلسه و به پاس تقدیر از زحمات و تلاشهای دبیران و فعالان کانون های فعال فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، از طرف حوزه معاونت فرهنگی و دانشجوئی هدیه ای تقدیم عزیزان کانونهای خواهران و برادران دانشجویی شد.

گفتنی است حوزه معاونت فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با 9کانون فعال دانشجوئی ازجمله کانون هلال احمر، عفاف و حجاب ، دوستان جمکرانی ، سرود و تواشیح ، شعر ، راچینه ، طلوع و ماندگار، فعالیت های تخصصی خود را برای یکسال آینده با ارائه برنامه ریزی مشخص ، بنا بر میزان سطح کیفیت و کمیت فعالیت خود را ادامه میدهند.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 شهریور 1399 12:54
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از خبر