بسم الله الرحمن الرحیم 

08 آبان, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

جلسه حلقه صالحین کارکنان در سومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس/ تجلیل ازفعالین طرح نشاط و ورزش همکاران+تصاویر مطلب ویژه

صبح امروز برگزار شد،

جلسه حلقه صالحین کارکنان واحد یزد در جوار معراج الشهدای گمنام دانشگاه/ تقدیر از فعالین طرح نشاط و زنگ ورزش همکاران در محیط کار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد به همت حوزه معاونت فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه جلسه حلقه صالحین در سومین روز از هفته گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقذدس با حضور در معراج الشهدای گمنام مسجد شهید صدوقی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد .

به گزارش واحد خبرآنا یزد ، در ابتدای مراسم سردار فضلی از بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس به ایراد سخنرانی پیرامون گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس جنگ تحمیلی پرداخت .

در ادامه مراسم دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری معاون فرهنگی و دانشجوئی واحد یزد ضمن بیان رشادتها وحماسه های دفاع مقدس از همکاران و استادان فعال در طرح نشاط و ورزش در محیط کار که با پیگیری اداره تربیت بدنی این حوزه طی ارسال کلیپ حرکات ورزشی در محیط کار تجلیل بعمل آمد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 02 مهر 1399 22:48
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.