چاپ کردن این صفحه

با حضور مسئولان واحد یزد صورت گرفت : مراسم تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان ، رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس مطلب ویژه

به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس در واحد یزد برگزار شد.

به همت معاونت فرهنگی و دانشجوئی و ستاد شاهد و ایثارگر واحد یزد از بازنشستگان ، رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی یزد تقدیر و تجلیل شد.

 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد مراسم تقدیر و تجلیل از بازنشستگان ، رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس این واحد دانشگاهی با  همت و پیگیری حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد یزد وستاد شاهد وایثارگران  درمحل  معراج الشهدای گمنام  مسجد شهید صدوقی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری آنا یزد ، در ابتدای مراسم  دکتر معصومه طباطبایی  رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد یزد که خود جزو محدود زنان حضور داشته در دفاع مقدس است ، ضمن گرامیداشت این ایام ، به بیان خاطرات خود از حضور در جنگ تحمیلی و به رشادت طلبی ها و جانفشانی های رزمندگان در عرصه میدان جنگ و دشمن پرداخت .

حجه الاسلام حاج حسن زارع مسئول دفاتر نهاد رهبری واحدهای دانشگاهی استان ، فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس را ارج نهاد و به امنیت  کنونی مرزهای ایران در منطقه اشاره کرد و گفت : در حال حاضر کشور ایران دیگر نگرانی بابت ضعف نظامی و ترس قدرت نظامی را از هیچ ابرقدرت های جهانی ندارد و اینرا خود دشمنان ما فهمیده اند و بدین خاطر است که تاکنون خیال هیچ جنگ نظامی را در فکر خود حتی خطور نکرده اند و لاکن ما در این عرصه کنونی باید از نظر سلاح و ابزار نرم در فضای جنگ رسانه ای  خود را قوی و آماده تر نشان بدهیم  و هوشیارتر از گذشته باشیم و این وظیفه جوانان انقلابی و ولایتمدار است که در این مسیر و در راستای  فرمان ولایت فقیه و پاسداری از خون این شهدا گام بردارند.  

در ادامه تعدادی از استادان رزمنده و ایثارگر دانشگاه به بیان خاطرات تلخ و شیرین آن روزهای جنگ تحمیلی پرداختند.

در پایان از حضور عزیزان در این مراسم با اهداء لوح و چفیه توسط  مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی یزد با نثار گل به تربت پاک هشت شهید گمنام آرمیده در صحن مسجد شهید صدوقی دانشگاه قدردانی شد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 03 مهر 1399 17:06
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از خبر