چاپ کردن این صفحه

نوید نصیری زاده خبر داد، آغاز آزمون مصاحبه دکتری سال ۹۹دانشگاه آزاداسلامی استان یزد بصورت مجازی مطلب ویژه

بعدازظهر امروز آغاز شد،

دانشگاه آزاد اسلامی یزد میزبان بیش از ۴۰۰ داوطلب آزمون مصاحبه دکتری بصورت مجازی

 

به گزارش خبرگزاری آنا یزد ، دکتر نوید نصیریزاده معاون اجرایی ستاد استانی مصاحبه دکتری سال ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت، با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد به صورت مجازی و با رعایت پروتوکل بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی در واحد یزد برگزار می‌شود.

نصیری زاده بیان کرد: مصاحبه امسال آزمون دکتری تخصصی براساس زمان‌بندی مشخص، از امروز شنبه ۵ مهرماه تا چهارشنبه۱۶ مهرماه و ازساعت۱۴ تا ۲۰ انجام می شود.

معاون اجرایی ستاد استانی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی یزد افزود: داوطلبان با حضور در دانشگاه، براساس مکان مشخص و با استفاده از رایانه ای که در اختیار آنها است، مصاحبه را به صورت مجازی انجام خواهند داد.

وی گفت : داوطلبان پس از ورود به واحد دانشگاهی که برای مصاحبه انتخاب کرده‌اند، ابتدا هویت دانشجویی آنها مشخص و سپس به اتاق مصاحبه هدایت میشوند و در ادامه کار مصاحبه انجام خواهد شد که به طور میانگین۲۰ دقیقه برای هر مصاحبه در نظر گرفته شده است.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی یزد با تاکید بر اینکه داوطلبان مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی یزد باید برگه ورود به جلسه و کارت ملی و یا شناسنامه  بهمراه خود داشته باشند، خاطرنشان کرد در زمان اعلامی طبق جدول زمان‌بندی و قبل از شروع مصاحبه، در محل آزمون مصاحبه می بایست حضور بعمل رسانند.

وی زحمات تمامی همکاران حوزه های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی یزد را ستودنی برشمرد و تأکید کرد: مجموعه دانشگاه و ازجمله استادان، برای فراهم آوردن زیرساخت و امکانات لازم، به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کند.

گفتنی است داوطلبان دعوت‌شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۹، می‌توانند با مراجعه به سامانه http://www.azmoon.org نسبت به دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه خود اقدام کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 مهر 1399 10:45
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از خبر