چاپ کردن این صفحه

خبرگزاری آنا یزد خبرداد: در پی بازدید از مدارس سما مهریز مطرح شد‌. مطلب ویژه

خبرگزاری آنا یزد خبر داد:

در پی بازدید از مدارس سما شهرستان مهریز مطرح شد.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی مدارس سما استان یزد گفت: مدارس سما یزد با پشتوانه دبیرخانه شورا ، دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما از برترین مدارس در راستای ارائه خدمات آموزشی و پرورشی بصورت ترکیبی به دانش آموزان می باشد.

 

به گزارش خبرگزاری آنا از یزد ، دکتر محمدرضا رحیمی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد با حضور در مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه سما شهرستان مهریز از نحوه برگزاری کلاس های مدارس سما بازدید کرد.

به گزارش آنا در این بازدید ، محمدرضا رحیمی زارچی با همراهی دکتر سیدضیا مظلوم رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز ، با حضور در کلاس های درس دانش آموزان، از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات دانش آموزان ، معلمان و کادر مدرسه در رابطه با آموزش مدارس پرداخت.

وی در این بازدید اظهار کرد، بکارگیری و ارائه آموزش در سامانه شاد و آموزش مجازی سما استان یزد بصورت روزانه و مستمر همراه با پیگیری یادگیری دانش آموزان مورد انتظار است.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی مدارس سما استان یزد تاکید کرد، مدارس سما استان یزد با پشتوانه دبیرخانه شورا، دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما از برترین مدارس در راستای ارائه خدمات آموزشی و پرورشی بصورت ترکیبی به دانش آموزان می باشد.

در این بازدید ، جلسه مشترک رییس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان مهریز با مسئولان سما استان یزد تشکیل و ضمن گزارش عملکرد ، مواد مطرحه مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 مهر 1399 11:55
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از خبر