چاپ کردن این صفحه

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد خبرداد: بازدید اعضای هیات رئیسه واحد یزد از مدارس سما مطلب ویژه

بازديد اعضای هيات رئيسه دانشگاه آزاد اسلامی يزد از مدارس سما يزد

دکترمعصومه طباطبائي گفت: مدارس سما یزد با برخورداري از نيروهاي كارآمد و تجهيزات فناوري، از مدارس پيشرو و موفق در امر آموزش تركيبي است.

 

به گزارش واحد خبر روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامی یزد، اعضای هيات رئيسه اين دانشگاه با حضور در مدارس مركز آموزشي و فرهنگي سما واحد يزد از نحوه برگزاري كلاس هاي درس، ارائه اموزش در بستر آموزش مجازي و سامانه آموزش مجازي سما استان يزد ، بازديد بعمل آورد.

دکتر محمدرضا رحيمي زارچی، دبير شوراي نظارت و هماهنگي سما استان يزد، با بيان گزارش در رابطه با عملكرد مدارس سما در زمينه آموزش مجازي گفت: ارائه اموزش مجازي بصورت مستمر و بدون وقفه از اسفندماه سال گذشته و حتي در ايام تابستان به دانش اموزان مدارس سما استان يزد ادامه داشته است.

وي افزود: امروز مدارس سما یزد مجهز به كلاس هايي با برد هوشمند و تجهيزات نوين فناوري به منظور ترسيم كلاس در فضاي مجازي براي دانش آموزان مي باشد.

دکتر معصومه طباطبایی ريیس دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد و استان یزد با حضور در كلاسهاي درس و مشاهده تدريس معلمان در سامانه اموزش مجازي سما یزد بصورت مجازی با دانش آموزان و اولياء آنان به تبادل نظر پرداخت.

وی، در ادامه از زحمات دبيرشوراي نظارت و هماهنگي سما استان ،كادر ستادي و آموزشي اجرايي مدارس، بويژه معلمان فرهیخته در این وضعيت كنوني، در راستاي ارائه اموزش جامع به دانش آموزان تقدير کرد.

طباطبایی خاطرنشان کرد: امروزه مدارس سما استان يزد با پشتوانه نيروي انساني، فكري ، مجهز شدن به تجهيزات فناوري در ارائه خدمات اموزشي و پرورشي به ويژه در آموزش تركيبي از مدارس موفق و پيشرو است.

گفتنی است در اين بازديد معاونان و مدیران واحد یزدحضور داشتند.‌

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 مهر 1399 12:04
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از خبر