بسم الله الرحمن الرحیم 

12 آذر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

در نشست دکتر جهان بین با معاونین فرهنگی و دانشجوئی واحدهای مراکزاستان دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفت.

نشست دکتر جهان بین با معاونین فرهنگی و دانشجوئی واحدهای مراکز استان دانشگاه آزاد اسلامی

 نشست دکتر جهان بین با معاونین فرهنگی و دانشجوئی  واحدهای مراکز استان دانشگاه آزاد اسلامی کشور برگزار شد.

اعطای لوح تقدیر(مرکز مشاوره موفق) به واحد یزد/  عضویت واحد یزد در شورای سیاستگزاری جشنواره کشوری رشد/ الگو برداری و اجرایی شدن از طرح پیشنهادی واحد یزد در خصوص انتخاب رشته مبتنی بر علایق شغلی و شخصیتی

 

به گزارش خبرگزاری آنا از واحد یزد در جلسه معاونین فرهنگی و دانشجویی واحدهار مراکز استان دانشگاه آزاد اسلامی در روز گذشته به ریاست دکتر فرزاد جهان بین ، سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در تالار حافظ دانشگاه برگزار شد.

در این نشست یک روزه که معاونان فرهنگی و دانشجویی واحدهای سراسر کشور حضور داشتند با اهدای لوح تقدیر دکتر فرزاد جهان به دکتر محمد رضا دهقانی اشکذری معاون فرهنگی و دانشجوئی واحد یزد به واسطه دستاوردهای اخیر واحد یزد در رابطه با پیشبرد ، راه اندازی و توسعه مراکز مشاوره دانشگاهیان و خانواده آنها انجام شد.

خاطر نشان می گردد باستناد دستورالعمل جشنواره سراسری رشد ویژه کانون های فرهنگی و دانشجوئی، دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری معاون فرهنگی و دانشجویی واحد یزد و بواسطه تعهد و سوابق ارزنده دراین راستا ،وی به عضویت شورای سیاست گزاری این جشنواره منصوب گردید.

در ادامه، مقرر گردید طرح پیشنهادی معاونت فرهنگی و دانشجوئی واحدیزد در خصوص انتخاب رشته مبتنی بر علایق شغلی و شخصیتی، در کل کشور الگوبرداری و اجرایی گردد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 29 مهر 1399 15:58
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.