بسم الله الرحمن الرحیم 

01 بهمن, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

در هفته گرامیداشت نیروی انتظامی و به همت مرکز آموزشی و فرهنگی سما یزد با رعایت پروتوکل بهداشتی صورت گرفت + گزارش تصویری مطلب ویژه

در هفته گرامیداشت نیروی انتظامی و به همت مرکز آموزشی و فرهنگی سما یزد با رعایت پروتوکل بهداشتی صورت گرفت + گزارش تصویری

بازدید مسئولان انتظامی استان از دستاوردهای شبکه مجازی سما یزد/ امضاء تفاهم نامه همکاری با حوزه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در رابطه با آموزش وبرگزاری دوره های آسیب های اجتماعی

مزيدي معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان يزد گفت: امسال شعار هفته  نيروي انتظامي، شعار" با هم براي امنيت و سلامت" است و نكته مهم موضوع آن است كه همگي افراد جامعه ، قشر دانشگاهي و دانش آموزي ، ادارات ، همگان در رابطه با سلامت و امنيت و رعايت آن بخصوص در فضای مجازی مسئول مي باشند.

 

به گزارش خبرگزاری آنا یزد ، به مناسبت گراميداشت هفته نيروي انتظامي و با حضور فرماندهان این ستاد در استان، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی یزد و نمایندگان آموزش و پرورش ، با قابليت مشاهده مراسم در بستر فضاي مجازي براي دانش آموزان و اولياء در مركز آموزشي و فرهنگي سما واحد يزد برگزار شد.

مزيدي معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان يزد، با تقدير و تشكر از همكاري و ميزباني شايسته سما يزد جهت برگزاری شایسته اين مراسم گفت: امسال شعار هفته نيروي انتظامي، شعار" با هم براي امنيت و سلامت" مي باشد، نكته مهم موضوع است كه همگي افراد جامعه ، قشر دانشگاهي و دانش آموزي ، ادارات و همگان در رابطه با سلامت و امنيت و رعايت آن ، بخصوص در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مسئول مي باشند.

وی افزود: شناخت و آگاهي اولياء دانش آموزان نسبت به وضعيت كنوني و حضور دانش اموزان در فضاي مجازي  و برقراري ارتباط صميمانه و ايجاد تعامل مثبت با فرزندان از اهميت ويژه اي برخوردار است.

وی تصریح کرد، امروز اولياء و دانش اموزان عزيز با بهره گيري از توصيه هاي پليس در رابطه با تهديدها و خطرات مترتب بر فضاي مجازي  مي توانند  از بسياري از خطرات مصون بمانند.

معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان، ضمن تقدير از تمام تلاشگران و همكاران در نيروي انتظامي از تلاشكران و مجاهدات عرصه سلامت در حوزه بهداشت و درمان تشكر ویژه کرد.

دكتر محمدرضا رحيمي زارچی ، دبير شوراي نظارت وهماهنگي سما استان يزد گفت: امروز دو مولفه امنيت و سلامت از ضروريات جامعه است و در بحث امنيت مديون دليرمردي هاي دلاورممردان نيروي انتظامي هستيم.

وی در ادامه، با تشكر از تلاش جامعه پزشكي بيان کرد: يكي از مهم ترين رسالت مدارس سما، آگاهي بخشي به دانش آموزان نسبت به رعايت دو مولفه مهم امنيت و سلامت مي باشد و آشنايي با پرسنل خدوم و تلاشگر و خدمات ارزنده  ايشان در هردو عرصه مذكور مي باشد.

دبير شوراي نظارت وهماهنگي سما استان يزد خاطرنشان کرد، امروز ضمن لزوم گراميداشت هفته نيروي انتظامي و تقدير از دلاورمردي تمام نيروهاي نظامي و انتظامي در راستاي ايجاد امنيت در جامعه، كليه مراسم براي بيش از 1500 نفر از دانش آموزان سما به صورت مجازي و آنلاين قابل مشاهده است تا با اجراي برنامه هاي فاخز همكاران نيروي انتظامي و يگان ويژه استان يزد را به نمونه از تلاش گسترده ايشان ، در طول سال آشنايي بيشتر پيدا کنند.

در ادامه مراسم با برقراري ارتباط تصويري آنلاين بين دو نفر از دانش آموزان حاضر در منزل، دانش آموزان به نمايندگي از جامعه دانش آموزي سما استان از زحمات مجاهدين نيروي انتظامي تقدير و تشكر داشتند.

موسي الرضا گلوي فرماندهي يگان ويژه استان يزد به همراه معاونين خود با حضور در كلاس هاي درسي ، ضمن بازديد از نحوه برگزاري كلاس هاي آموزش مجازي سما بصورت مستقيم و در بستر فضاي مجازي با دانش آموزان و اولياء ايشان ارتباط مجازی داشتند.

پايان بخش مراسم، اجراي عملياتي نيروهاي يگان ويژه انتظامي استان: نيروي تكاوري، موتوري و... بود. 

از ديگر برنامه هاي این مراسم ،افتتاحيه و بازديد مسئولين از نمايشگاه يگان ويژه، نمايشگاه حجاب و عفاف و كتاب نيروي انتظامي،نمايشگاه دستاورد ها و مهارت هاي دستي دانش آموزان سما، تقدير از مسئولين ارشد نيروي انتظامي به نمايندگي از پرسنل خدوم انتظامي استان،خانواده شهيد نيروي انتظامي، خانواده دانش آموز كارمند در نيروي انتظامي و ياوران امنيت بود.

از مهمترین دستاوردهای این برنامه،امضاء تفاهم نامه همکاری حوزه سما یزد با حوزه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در رابطه با امر آموزش و برگزاری دوره های آسیب های اجتماعی برای دانشجویان دانش آموزان و اولیائ ایشان بود.

گفتنی است که این مراسم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با هماهنگی ستاد استانی کرونا انجام شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 30 مهر 1399 16:16
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.