بسم الله الرحمن الرحیم 

05 بهمن, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

سیدعلی المدرسی در گفتگو با آنا یزد: عملیاتی شدن ۴رشته جدید کاربردی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد مطلب ویژه

سید علی المدرسی در گفتگو با آنایزدعنوان کرد،

۴ رشته جدید کاربردی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد عملیاتی می‌شوند.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: ۴ رشته جدید کاربردی در مقاطع دکتری، ارشد و کارشناسی با تصویب سرفصل‌های جدید در ترم جدید تحصیلی عملیاتی می‌شوند.

دکترسیدعلی المدرسی در گفتگو با خبرنگارخبرگزاری آنا یزد با اشاره به آغاز ترم تحصیلی ۰۰-۹۹ و شرایط موجود (کرونا و آموزش برخط)، درباره برنامه‌ها و اولویت‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در ترم جاری اظهار کرد که در حوزه آموزش ارتقای کیفیت آموزش مجازی و افزایش نظم فرآیندهای مربوط از اولویت‌هاست.

وی افزود: تلاش برای برقراری رابطه بین اشتغال و آموزش برای دانشجویان جدید از طریق طرح‌هایی مانند پویش و ... از دیگر اولویت‌های این دانشگاه در سال جدید تحصیلی است.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد عنوان کرد: رشته‌های جدید کاربردی دکتری مدیریت بحران، ارشد تکنولوژی آموزشی در تربیت اسلامی، دکتری طراحی پارچه و لباس و لیسانس نقاشی خط با تصویب سرفصل‌های جدید در ترم جاری عملیاتی می‌شوند.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد درباره تصمیمات و برنامه‌های واحد یزد برای جامعه هدف به‌ویژه دانشجویان با توجه به آموزش به‌صورت مجازی بیان کرد: بررسی محتوای دروس مجازی و ارتقای کیفیت آموزش برخط و پیگیری برای تولید محتوای ارتقایافته آموزش مجازی از سوی استادان و ارائه آنها به دانشجویان از برنامه‌های این دانشگاه در آموزش به‌صورت مجازی است.

وی توضیح داد: سنجش وضعیت تدریس مجازی در رشته‌های مختلف و انتخاب بهترین استادان مدرس و تبیین الگوهای مورد استفاده آنان، اختصاص حداکثر ۳۰ درصد نمره به آزمون پایان‌ترم و طراحی شرایط کلاسی برای فعالیت بیشتر دانشجو در طول کلاس‌های مجازی از دیگر تصمیم‌ها و برنامه‌های این دانشگاه در آموزش مجازی است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 03 آبان 1399 16:15
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.