بسم الله الرحمن الرحیم 

12 آذر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

اطلاعیه مهم در خصوص نحوه ثبت نام دانشجویان جدید الورود مطلب ویژه

اطلاعیه واحد یزد در خصوص مراحل ثبت نام دانشجویان جدیدالورود

 

ضمن عرض سلام و خوش آمدگویی به نو دانشجویان عزیز :

بر اساس دستورالعمل های ابلاغی سازمان مرکزی دانشگاه آزاداسلامی مراحل ثبت نام به قرار زیر اعلام می گردد:

○ ابتدا دانشجویان نسبت به بارگذاری اطلاعات مورد درخواست و تکمیل فرم های موجود در سامانه آموزشیار اقدام می نمایند.

○ در مرحله بعد دانشگاه نسبت به کنترل مدارک بارگذاری شده اقدام نموده و در صورتی که اشکالی نداشته باشد تایید می شود. سپس دانشجو با مراجعه به سامانه بقیه مراحل را انجام داده و در مرحله پرداخت شهریه با کارت بانکی عضو شتاب که رمزدوم دارد نسبت به پرداخت شهریه اقدام می نمایند. در این مرحله شماره دانشجویی که با ۳۹۹۱۰۵ آغاز میشود به دانشجو اختصاص پیدا می کند.

○در آخرین مرحله ضمن اعلام شماره دانشجویی به مدیر گروه امکان انتخاب واحد از طریق دانشگاه و به صورت غیرحضوری فراهم می گردد. برنامه ترمی و چگونگی شرکت در کلاس به صورت آنلاین از طریق فضای مجازی به اطلاع دانشجو رسانده می شود.

*توجه بفرمایید*

◇برای دریافت تاییدیه تحصیلی می توان از خدمات غیرحضوری به شکل زیر استفاده کرد. *داوطلب به نزدیکترین باجه پستی محل خود مراجعه و لیست مدارک توافق شده را بر اساس یک چک لیست ارایه و احراز هویت و تایید می شود. این مستندات برای واحد دانشگاهی مربوطه پست می شود و به عنوان مستندات پرونده لحاظ می شود*.

◇دانشجویانی که مشکل نظام وظیفه دارند به ترتیب زیر اقدام کنند:

*تنها افرادی که نیاز به فرم نظام وظیفه دارند یک پاکت خالی دیگر با ذکر آدرس انها همراه مدارک به واحد دانشگاهی ارسال تا پس از مهر و امضا توسط واحد مجددا برای داوطلب پست شود. داوطلب با مراجعه به دفاتر مربوطه این فرم را تحویل و رسید دریافت می کند. این رسید را در سامانه آموزشیار بارگزاری و تا یک ماه فرصت تحول اصل را دارد*

◇ در خصوص آقایان که مشکل نظام وظیفه دارند:

تنها افرادی که نیاز به فرم نظام وظیفه دارند یک پاکت خالی دیگر به همراه مدارک لازم برای تاییدیه تحصیلی با ذکر آدرس انها همراه مدارک به واحد دانشگاهی ارسال تا پس از مهر و امضا توسط واحد مجددا برای داوطلب پست شود. داوطلب با مراجعه به دفاتر مربوطه این فرم را تحویل و رسید دریافت می کند. این رسید را در سامانه آموزشیار بارگزاری و تا یک ماه فرصت تحویل اصل مدرک وجود دارد مدارک ناقص امکان تایید ندارد

روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 04 آبان 1399 13:04
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.