بسم الله الرحمن الرحیم 

09 آذر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

خبرگزاری آنا یزد عنوان کرد، راهیابی دانشجوی فارغ التحصیل واحد یزد به دور دوم شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت مطلب ویژه

خبرگزاری آنا یزد عنوان کرد،

 راهیابی دانشجوی فارغ التحصیل واحد یزد به بخش«نقد، تحلیل، پژوهش»/ یکم تا هفتم آذرماه مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت

 

دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اسامی آثار راه‌یافته به بخش «نقد، تحلیل، پژوهش» این رویداد را اعلام کرد که در بین اسامی نام فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی یزد بچشم می خورد.

به گزارش خبرگزاری آنا از یزد، ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، اسامی آثار راه‎یافته به بخش «نقد، تحلیل و پژوهش» در دو بخش «پژوهش» و «نقد و تحلیل» از سوی دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت را معرفی کرد.

بر همین اساس آثار موردمطالعه: فیلم‌های به کبودی یاس، شور شیرین و ایستاده در غبار» (میثم فرخی)، «تحلیل سینمای بعد از انقلاب در رشد ارتباط فرهنگ رسانه‌ای ایران با سایر کشورها (با نگاهی به فیلم‌های اکران شده در جشنواره‌های بین‌المللی و رایزنی‌های فرهنگی ایران در برخی کشورها از سالهای 90 تا 97)» (سید سجاد موسوی)، «ارایه الگویی جهت ارتقا سینمای دفاع‌مقدس» (حبیب‌الله مازندرانی) در بخش «پژوهش» با هم رقابت می‌کنند.

شایان ذکر است سید سجاد موسوی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی یزد صاحب چندین افتخار و مقام برتری ملی در این رشته و در مسابقات مختلف فرهنگی و هنری بوده که دراین دوره از رقابتها پا به عرصه گذاشته است.

مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می‌شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 29 آبان 1399 14:34
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.