بسم الله الرحمن الرحیم 

11 اسفند, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

به ریاست دکتر محمد مهدی فداکار، شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با حضورمعاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. مطلب ویژه

به ریاست دکتر محمد مهدی فداکار،

شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

محمدمهدی فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت : هدف  از سفرها و بازدیدهای استانی، بررسی و شنیدن مسائل و مشکلات واحدهای دانشگاهی از نزدیک است.

 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد یزد، دکتر محمدمهدی فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در بدو ورود به واحد یزد ضمن ادای احترام به قبور هشت شهید گمنام در این واحد دانشگاهی در نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در سالن کنفرانس شهید سلیمانی این واحد دانشگاهی مرکز استان حضور یافت.

وی در این نشست با تاکید بر تغییر کاربری زمین‌های دانشگاه، فعالیت های اقتصادی، مستندسازی و شفاف سازی فعالیت واحدها در جهت رشد و پویایی واحدها گفت: روسای واحدها باید تبدیل به احسن املاک و مستغلات، رصد پروژه‌ها و طرح های استانی و شهرستانی، پیگیری پرونده‌های حقوقی و مشارکت در فعالیت اقتصادی را در جهت جذب سرمایه غیر شهریه ای سر لوحه کاری خود قرار دهند و از تمام توان ، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌‌های موجود در جهت جذب سرمایه غیر شهریه ای برای سرمایه گزاری در این دانشگاه نهایت استفاده را ببرند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی ارتقای سطح حقوق و دستمزد کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی را با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی، امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر دانست و اظهار کرد در تلاش هستیم تا با تدابیر لازم و مدیریت صحیح منابع، نسبت به اصلاح ساختار حقوق و دستمزد اقدام کنیم.

او در ادامه ، بر حمایت از کارکنان واحدهای دانشگاهی از طریق ارائه تسهیلات ویژه در اعطای وام‌های قرض‌الحسنه و کم‌بهره به همکاران تأکید کرد.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی تبیین کرد، رؤسای واحدها و معاونان دانشگاه باید تلاش کنند تا با بهره‌گیری از اقدامات حمایتی در جهت رفع دغدغه‌ها و توجه به نیازهای کارکنان واحد، رضایتمندی را ارتقاء دهند.

فداکار، مهمترین هدف از سفرها و بازدیدهای استانی را بررسی و شنیدن مسائل و مشکلات واحدهای دانشگاهی از نزدیک عنوان کرد.

وی با بیان اینکه واگذاری تفویض اختیارات به استان‌ها در تصمیم‌گیری و سهولت امور از جمله سیاست‌های مهم معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، تصریح کرد: موضوعات مختلف در حوزه‌ها، تصمیم‌گیری از جمله کمیسیون معاملات، با در نظر گرفتن آئین‌نامه‌های معاملاتی، پس از ارائه پیشنهاد، مجوزهای لازم صادر خواهد شد.

این مقام مسئول دانشگاهی، به مدیریت مناسب سرمایه‌ها، تبدیل به احسن املاک و مستغلات، تسهیل در صدور مجوز فعالیت‌های درآمدزا و ارتقای بهره‌وری دارایی‌های دانشگاه را از جمله سیاست‌های مهم این معاونت مطرح کرد و بر توجه رؤسا و مدیران واحدهای استانی به استفاده از این ظرفیت‌ها اهتمام ویژه داشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، با تاکید در حمایت از طرح های موفق در انجام فعالیت‌های اقتصادی در سطح دانشگاه و ذکر نمونه‌های موفقی از واحدهای کشورگفت: این فعالیت‌ ها، علاوه بر درآمدزایی غیرشهریه‌ای، باعث ارتقاء انگیزه و پویایی در منابع انسانی و رونق رو به رشد واحدها خواهد شد.

انتخاب شرکت بیمه با خدمات مناسب در بحث بیمه تکمیلی، تنظیم واجرای چارت سازمانی براساس نظرات استان‌ها ، پرداخت مطالبات بازنشستگان طی فرآیند قانونی، پیگیری روند تقویت و رفع مشکلات سامانه آموزشیار و اولویت‌دهی به طرح های موفق سرمایه گزاری در سیاست‌گذاری‌های دانشگاه و ... از جمله محورهای سخنان دکتر فداکار در این جلسه بود.

همچنین در حاشیه این نشست، گزارشی از فعالیت‌های استانی توسط دکتر معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و واحد یزد و شنیدن و بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات روسای واحدها، از دیگر برنامه های این نشست بود.

حضوردر جلسات صمیمانه با نمایندگان کارکنان و اعضای هیات علمی واحدهای دانشگاهی استان و شنیدن دیدگاه‌ها و نقطه نظرات از برنامه های دیگر معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در این سفر بود.

بازدید از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های واحد یزد و پروژه‌های تبدیل به احسن واحدهای میبد و مهریز و سایت شماره دو پردیس شهید حاج قاسم سلیمانی از دیگر برنامه‌های سفر دکتر فداکارمعاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی به استان یزد بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 بهمن 1399 14:48
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.